Analýza BTC, ETH, LTC, AVAX – ukončil Bitcoin býčí flag?

BTC narazilo na lokálne dno
BTC narazilo na lokálne dno. Zdroj: Shutterstock.com/Pixamin
KOKA INU
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

V dnešnej analýze sa pozrieme na BTC a highcapové mince ETH, LTC a AVAX. Zdá sa, že dominancia Bitcoinu narazila na lokálne dno, rovnako ako aj samotná cena. Posledný korekčný leg bol však sprevádzaný klesajúcou dominanciou, čo môže naznačovať, že čoskoro sa zobudia aj altcoiny. Stále sme však v bitcoinovej sezóne.

BTC/USD

BTC sa konečne dostal nad rezistenciu flagu a trhová cena dokonca prekonala aj MA21. Tento preraz ale nebol sprevádzaný býčími objemami. Preto je v hre aj scenár, keď pôjdeme najbližšie dni sideway a až následne pôjdeme na nové ATH. Krátkodobá rezistencia je na 62 100 $ a RSI indikuje konvergenciu s cenovým grafom.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Prečítajte si aj predošlú analýzu – Analýza BTC, XMR, ZEC, LUNA – dominancia Bitcoinu stále klesá

ETH/USD

Ethereum sa stále nachádza v medveďom flagu a cena pokračuje krátkodobo sideway. Posledné lokálne minimum rešpektovalo support flagu. Rezistencia stále ostáva na dvojitom vrchole 4 375 $ a trend sa z dlhodobého hľadiska nemení. Predtým, ako pôjdeme na nové ATH, cena môže pokračovať krátkodobo aj sideway.

ETH/USD 4H. Zdroj: TradingVIew
ETH/USD 4H. Zdroj: TradingVIew

Chceš nakúpiť a obchodovať kryptomeny? Burza Binance je aktuálne najlepšie hodnotenou burzou na svete s veľmi lacnými poplatkami za nákup. Vytvor si účet teraz cez náš >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

LTC/USD

Litecoin sa rovnako ako Ethereum nachádza v medveďom flagu a trhová cena aj tu rešpektovala support flagu. Ďalší support sa nachádza na hladine 180 $, kde je point of control. Rezistencia stále ostáva na poslednom maxime 212 $. Zdá sa, že cena narazila na lokálne minimum a z krátkodobého hľadiska pôjdeme buď do sideway a potom hore, alebo rovno do rastúceho trendu.

LTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
LTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

AVAX/USD

Avax sa po potvrdení 123 bottom formation odrazil od akumulačnej zóny a už sa nachádza v primárnom raste. Posledné minimum dokonca otestovalo bod 2 ako support, čo je taktiež bullish. Z krátkodobého hľadiska cena môže ísť maximálne sideway, no rastúci trend bude pokračovať. Ďalšia rezistencia sa nachádza na hladine 73,00 $.

AVAX/USD 4H. Zdroj: TradingView
AVAX/USD 4H. Zdroj: TradingView

Takéto analýzy sa môžeš naučiť robiť aj sám v našej VIP skupine. Naši profesionálni traderi pre teba pripravili 15 kurzov, kde nájdeš viac ako 200 video tutoriálov. Zároveň súčasťou členstva sú aj denné náhľady trhu od našich traderov, analýzy a signály.>>>Chcem kúpiť VIP členstvo<<<.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok. Ak sa chcete naučiť lepšie obchodovať, skúste našu Školu (ZADARMO). Ak nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu, určite vám pomôže náš slovník.


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.