Analýza BTC, ETH, LTC, SOL, MATIC – Kedy nastane signál na otočenie trendu?

btc
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Bitcoin sa nachádza z dlhodobého hľadiska stále v sideway štruktúre a momentálne čakáme na prerazenie rezistencie z posledných lokálnych maxím. Aké sú teda najpravdepodobnejšie scenáre vývoja ceny hlavnej kryptomeny? Okrem BTC sa dnes pozrieme aj na altcoiny ETH, LTC, SOL, MATIC. BTC/USD BTC vytvorilo posledné lokálne maximum priamo na rezistencii z lokálnych maxím na zhruba…

Ak chcete čítať tento obsah, musíte sa prihlásiť

Prihlásiť/Registrovať
Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Kúpiť členstvo

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.