Analýza BTC, ETH, SOL, XMR – prerážajú meny rezistencie býčích flagov?

BTC a alty testujú rezistenciu flagu. Zdroj: Shutterstock.com/Chinnapong
BTC a alty testujú rezistenciu flagu. Zdroj: Shutterstock.com/Chinnapong
KOKA INU
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

V dnešnej analýze sa pozrieme na BTC a altcoiny ETH, SOL a XMR. Nedávno zaznamenal Bitcoin rast takmer 10 %, no stále platí, že sa nachádza v štruktúre býčieho flagu. Bude teda stačiť support na hladine 41 000 $ na ukončenie tejto štruktúry, alebo nie? Altcoiny taktiež po raste BTC zaznamenali krátkodobé rastúce trendy. Medzičasom dominancia Bitcoinu mierne klesla.

BTC/USD

Bitcoin vytvoril dvojité dno na hladine 41 000 $ a krátkodobo potvrdil 123 bottom formation. Bitcoin skôr či neskôr nakoniec tento býčí flag prekoná smerom nahor a prerazí rezistenciu. Tá sa momentálne nachádza na zóne cca 46 000 $. Okrem toho sa však cena nachádza v býčom flagu aj z dlhodobého hľadiska a to konkrétne od dosiahnutia ATH. Support vrchnej polovice tohto flagu sa nachádza na zóne cca 38 000 $. Ak chceme, aby cena prekonala rezistenciu krátkodobého flagu už teraz, tak potrebujeme, aby narástli aj objemy.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Prečítaj si taktiež predošlú analýzu – Analýza BTC, BNB, XRP, LTC – altcoiny kopírujú a čakajú na pohyb Bitcoinu

ETH/USD

Ethereum kopíruje pohyby Bitcoinu a tiež našlo trojité dno na hladine 2 750 $. Trhová cena sa nachádza na hladine predošlého maxima 3 175 $. Rezistencia sa nachádza na hodnote 3 250 $, kde sa okrem odporu flagu nachádza aj hladina point of control. Aj v tomto prípade platí, že flag bude prekonaný a pravdepodobne sa tak stane, ak sa to podarí aj Bitcoinu.

ETH/USD 4H. Zdroj: TradingView
ETH/USD 4H. Zdroj: TradingView

Chceš nakúpiť a obchodovať kryptomeny? Burza Binance je aktuálne najlepšie hodnotenou burzou na svete s veľmi lacnými poplatkami za nákup. Vytvor si účet teraz cez náš >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

SOL/USD

Solana našla support na hladine 125 $ a dosiahla vyššie lokálne minimá. Trhová cena momentálne bojuje s rezistenciou býčieho flagu a point of control. Na potvrdenie 123 bottom formation sa cena musí dostať nad posledné maximum 152 $. Prerazenie však nemusí hneď znamenať býčí trend ale naopak, môžeme sa dostať do sideway štruktúry pred ďalším rastom.

SOL/USD 4H. Zdroj: TradingView
SOL/USD 4H. Zdroj: TradingView

XMR/USD

Monero nie je výnimkou a tiež sa nachádza v býčom flagu. Trhová cena aj tu testuje rezistenciu tohto flagu. Rezistencia, ktorú musíme prekonať, je na hladine posledného maxima 254 $. Vtedy nastane potvrdenie 123 bottom formation a definitívne ukončenie flagu, ktorý je validný od konca augusta.

XMR/USD 4H. Zdroj: TradingView
XMR/USD 4H. Zdroj: TradingView

Takéto analýzy sa môžeš naučiť robiť aj sám v našej VIP skupine. Naši profesionálni traderi pre teba pripravili 15 kurzov, kde nájdeš viac ako 200 video tutoriálov. Zároveň súčasťou členstva sú aj denné náhľady trhu od našich traderov, analýzy a signály.>>>Chcem kúpiť VIP členstvo<<<.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok. Ak sa chcete naučiť lepšie obchodovať, skúste našu Školu (ZADARMO). Ak nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu, určite vám pomôže náš slovník.


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.