Analýza BTC, ETH, XRP, DOT – altcoiny sú sideway, dominancia Bitcoinu klesá

btc_altcoiny_analýza
btc_altcoiny_analýza. Zdroj: Shutterstock.com/DUSAN ZIDAR
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Dnes sa pozrieme na analýzu hlavnej kryptomeny BTC a altcoinov ETH, XRP a DOT. Trh v súčasnosti klesá, avšak výkonnosť mnohých altcoinov prevyšuje súčasnú nerozhodnosť Bitcoinu. Výsledkom je, že dominancia Bitcoinu klesá a počas bočných bohybov Bitcoinu mnohé altcoiny dosahujú zisky. BTC/USD Bitcoin vytvára posledný klesajúci leg CD v rámci potenciálneho harmonického patternu, ktorý vzniká…

Ak chcete čítať tento obsah, musíte sa prihlásiť

Prihlásiť/Registrovať
Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Kúpiť členstvo

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.