Analýza BTC, LTC, LINK, WPR, TRX – práve testujeme kľúčovú rezistenciu!

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Bitcoin testuje kľúčovú hodnotu, ktorú je potrebné prekonať na to, aby sa definitívne potvrdil ďalší krátkodobý nárast. Stále sa však nachádzame v konsolidácii, ktorá funguje od ATH. Preto sa poďme pozrieť na rezistencie, ktoré BTC musí prekonať. Okrem toho si dnes prejdeme grafy LTC, LINK, WPR a TRX.

BTC/USD

BTC voči doláru dosahuje test rezistencie na hodnote 33,950$, čo predstavuje bod 2 z patternu 123 bottom formation. Ak ho prekonáme, tak target bude na dlhodobejšej rezistencii 36,400$. Pravdepodobne sa tak aj stane. Stoploss nastavujeme pod hladinu 31,000$.

Čítajte tiež – Analýza BTC, ETH, BNB, BCH, ALGO – ak prekonáme túto hodnotu pokračujeme v raste

BTC/USD
BTC/USD

LTC/USD

Litecoin je taktiež dlhodobejšie v konsolidačnej štruktúre vo forme triangla. Do konca týždňa očakávam uzatvorenie tohto patternu. Momentálne je target na hodnote 154$ a nachádza sa tam rezistencia. Podpora sa nachádza na hladine 130$, čo predstavuje hodnotu point of control a cena má tendenciu okolo tejto hodnoty oscilovať.

LTC/USD
LTC/USD

LINK/USD

Chainlink nedávno obehol kapitalizáciu Litecoinu a dosahuje nové maximá. Krátkodobo sa nachádzame na potenciálnom maxime, kde sa vytvára 123 top formation. Ten však zatiaľ nie je potvrdený, pokým neprerazíme bod 2. Celý uptrend sa nachádza v expanding klíne a tento spomínaný 123 top formation sa nachádza na rezistencii tohto klínu. Pri neudržaní 123 top sledujeme podporu na 21,80$.

StormGain
LINK/USD
LINK/USD

WPR/USD

WPR sa dlhodobo nachádza v akumulačnej zóne, ktorá je ohraničená hodnotami 0,005$ až 0,0144$. Dlhodobá podpora je na point of control na 0,0079$. Krátkodobo sa nachádzame v ascending triangli a pravdepodobne budeme útočiť znovu na rezistenciu akumulačnej zóny. Ak sa nám podarí ju prekonať nastúpi rastúci trend po dlhodobej akumulácii.

WPR/USD
WPR/USD

TRX/USD

TRX sa nachádza v triangli pričom podpora sa nachádza na lokálnom POC na hladine 0,028$.  Rezistencia je až na 0,0358$ no cena môze vytvoriť maximum aj nížšie. Potrebné je sledovať formáciu 123 top formation. V tejto oscilácii medzi podporou a rezistenciou cena môže kľudne znižovať volatilitu aj celý február.

TRX/USD
TRX/USD

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Ak sa chcete naučiť lepšie obchodovať, skúste našu Školu (ZDARMA).

Ak nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu, určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie na nákup či predaj. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme qTube s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.