Analýza BTC – růst pokračuje, avšak cena čelí rozhodující rezistenci

Analýza BTC - růst pokračuje, avšak cena čelí rozhodující rezistenci
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

BTC vytvořil nový rostoucí pohyb, avšak ten byl doprovázen menším objemem ve srovnání s předešlým. Cena zároveň respektovala rezistentní zónu kolem 42 500 $, která je vytvořena z lokálních maxim u ATH. Pokud se ceně podaří tuto rezistenci překonat, akumulační zóna bude definitivně ukončena.

Bitcoin pokračuje v rostoucím legu a sideway struktura byla z krátkodobého hlediska porušena. O dlouhodobějších periodách je zatím toto tvrzení odvážné. Na definitivní ukončení této zóny, která je platná přes 2 měsíce, je třeba překonat rezistenci z lokálních maxim u ATH. Právě oblast kolem 42 500 $ představuje tuto rezistenci.

Přečtěte si také analýzu jiných kryptoměn – Analýza BTC, BNB, ADA, UNI – Čekáme na zlomový pohyb

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Hlavní bod kontroly se nachází na hladině cca 36 850 $. Právě tam můžeme najít support v případě, že cena na současné rezistenci selže. Z krátkodobého hlediska tak cena půjde pravděpodobně do poklesu, a možný bude i kontakt s indikátorem MA21 na periodě 4H.

Přečtěte si také výběr top kryptoměn na tento týden – TOP 3 kryptoměny na tento týden (Týden 26/2021)

StormGain

Na pokračování růstu a hlavně proražení rezistence budeme potřebovat navyšující se objemy. RSI stále poukazuje na negativní divergenci od fáze překoupenosti. Trend tedy slábne. A pokud se objemy nezvýší, je dost pravděpodobné, že cena rezistenci nepřekoná. V každém případě se cena BTC nachází v nejvíce býčím legu za poslední měsíce.

Chceš se naučit analyzovat grafy? Máme tu pro tebe VIP trading room. Najdeš zde signály, denní update trhu, 200 video návodů a hlavně pomoc od profesionálních traderů. S námi nezmeškáš žádnou příležitost na trhu. Kryptoměny, indexy a forex denně monitorujeme za tebe a hledáme signály, které následně posíláme do naší skupiny. >>> Zhlédnout nabídku <<<

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.