Analýza BTC, STRAT, SC, DCR, MAID – kde je ďalší target Bitcoinu?

1
Analýza
Analýza

Bitcoin stabilne rastie, ale do kedy? Poďme si spolu určiť potenciálne targety nie len pre BTC ale aj pre nemenej zaujímavé altcoiny. Časom bude musieť určite prísť aj korekcia a vtedy BTC strhne celý trh so sebou. Je však už na to čas?

BTC / USD

BTC je stále v rastúcom klíne, no ten sa bude pravdepodobne uzatvárať. Mohli by sme byť svedkami poslednej vlny na 16,800$ a potom by nasledovalo krátkodobé zastavenie rastu. Na druhú stranu však objemy klesajú a RSI je na rezistencii negatívnej divergencie už teraz. Máme tu krátkodobé dvojité dno na 15,750$, ktoré ak nevydrží budeme smerovať na POC 15,400$. Zatiaľ však budeme sledovať target 16,800$.

Čítajte tiež – Analýza BTC, COMP, UNI, LINK, MKR – DeFi trend sa otáča!

BTC/USD
BTC/USD

STRAT / USD

Stratis zatiaľ neindikuje prudkú korekciu, no vytváramé krátkodobý trojuholník. Pod ten zadáme stoploss a v prípade,že nám ho vezme tak smerujeme na podporu 0,445$. Nachádza sa tu okrem podpory aj retracement 61,8% z nárastu.

STRAT/USD
STRAT/USD

SC / USD

Siacoin je stále voči doláru v korekcii a  zatiaľ neindikuje otočenie. Ďalšia podpora sa nachádza na 0,002$. Pokým nedosiahneme vyššie minimá a prerazenie maxima medzi nimi, cena bude klesať.

SC/USD
SC/USD

DCR / USD

DCR sa taktiež vyvíja v poslednej vlne rastúceho klínu. Momentálne testujeme podporu tohto klínu na trhovej cene. Ak nevydrží tak najdôležitejšie bude udržať bod 4. Pod 17$ je totižto slabá podpora a môžeme klesnúť až na 12,50$. RSI ukazuje taktiež silnú negatívnu divergenciu z prekúpenosti.

DCR/USD
DCR/USD

MAID / USD

MaidSafeCoin stabilne rastie ako sme predpokladali už pred mesiacom. Target a zároveň rezistencia je na 0,155$. Pozor na stoplossy pretože tu je volatilita obrovská aj počas klasických korekcií.

MAID/USD
MAID/USD

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Ak sa chcete naučiť lepšie obchodovať, skúste našu Školu (ZDARMA).

Ak nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu, určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie na nákup či predaj. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme qTube s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Libor Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Libor
Host
Libor

16800 je uz pase, mame 17100