Volatilita sa na trhu aj za posledných 24 hodín znižovala, no tento trend nebude trvať dlho. Pravdepodobne sa do 2 dní vytvorí znovu väčší pohyb. Pozrime sa teda na analýzu BTC a ďalších kryptomien.

BTC / USD

Bitcoin stále drží podporu a vytvára krátkodobý symetrický triangel. Táto zóna pravdepodobne bude ako akumulačná zóna pred väčším pohybom. Na potvrdenie uptrendu a ukončenie korekcie je potrebné prekonať posledné lokálne maximum, ktoré je momentálne 17,200$. Až vtedy môžme hovoriť o raste. Do tej doby odporúčam pod trianglom nastavovať stoploss s targetom na 15,400$.

Čítajte tiež – Analýza BTC, WAVES, EOS, DIA, OMG – kde sú ďalšie supporty?

BTC/USD
BTC/USD

BLACK Friday akcie! Využi skvelé zľavy a predĺž si členstvo

Na Trading11 tento týždeň ponúkame skvelé zľavy na veľké členstvá. Máte tak šancu predĺžiť si váš prístup do VIP skupiny o 1-3 roky a ušetriť pri tom až 75%.

>>>pozrieť sa na celú ponuku členstiev<<<

STRAT / USD

Úplne rovnaké nastavenie odporúčam aj pri kryptomene STRAT. Vidíme, že BTC prevzalo nad celým trhom kontrolu a alty ho kopírujú. Cena sa teda identicky vyvíja v triangli, ktorý sa uzavrie do 2 dní. Stoploss taktiež nastavujeme pod pattern a do longu ideme až v prípade, že cena prekoná 0,62$.

STRAT/USD
STRAT/USD

SC / USD

Siacoin vystrelil nahor až o 70%, no cena sa stihla vrátiť nazad dole. Očakávam pomalé konsolidovanie okolo ceny 0,0027$ a nižšie. Pred vytvorením ďalšieho vstupu do longu musíme čakať na potvrdenie spodného patternu 123 bottom formation. Podpora sa nachádza na 0,0022$.

SC/USD
SC/USD

IOTA / USD

IOTA podobne ako SC už má za sebou prudkú pumpu. Pokles by sa mal ustáliť niekde v pásme od 0,25$ do 0,27$. Je tu dlhodobé point of control a taktiež oblasť kde najviac bojujú nakupujúci a predávajúci. Ide teda o akumulačnú zónu. Následne by sa tu mala znížiť aj volatilita.

IOTA/USD
IOTA/USD

LINK / USD

ChainLink vytvára taktiež po prudkej korekcii ustálenie na 12,50$. Ak vydrží toto pásmo a dosiahneme vyššie maximá, tak pravdepodobne je korekcia na konci. Ak šak z tejto fázy vyletíme tak cena pôjde otestovať hlavnú podporu na 11,00$.

LINK/USD
LINK/USD

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Ak sa chcete naučiť lepšie obchodovať, skúste našu Školu (ZDARMA).

Ak nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu, určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie na nákup či predaj. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme qTube s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.