Analýza BTC, UNI, DOT, ADA, VET – alty sa spamätávajú skôr ako Bitcoin

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Hlavná kryptomena zažíva korekciu, ktorou však nestiahla altcoiny tak ako to býva zvýkom. Samozrejme všetky altcoiny poklesli ale retracement, ktorým sa alty vyšplhali späť nahor je neporovnateľne vyšší ako v prípade Bitcoinu. Výsledkom je stále menšia dominancia BTC. Dnes sa pozrieme okrem BTC aj na analýzu altcoinov UNI, DOT, ADA, VET. BTC/USD Bitcoin od posledného…

Ak chcete čítať tento obsah, musíte sa prihlásiť

Prihlásiť/Registrovať
Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Kúpiť členstvo

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.