Analýza BTC, XMR, ZEC, UNI, COMP – vytlačia stimuly cenu Bitcoinu na nové ATH?

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Bitcoin má stále problém prekonať rezistenciu a posledné ATH. Pomôžu mu v tomto smere nové schválené stimuly? Poďme sa teda pozrieť na aktuálne hodnoty rezistencie a supportov, ktoré je potrebné sledovať. Okrem hlavnej kryptomeny sa pozrieme aj na altcoiny XMR, ZEC, UNI, COMP. BTC/USD Bitcoin vytvára krátkodobý triangel tesne pod ATH a predpokladám, že sa uzavrie…

Ak chcete čítať tento obsah, musíte sa prihlásiť

Prihlásiť/Registrovať
Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Kúpiť členstvo

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.