Bitcoin dosáhl nového ATH a útočí na 60 000 dolarů !!! Kdy dosáhne sta tisíc?

Share This Post

Člověk si v klidu píše článek o třech kryptoměnách, které je třeba sledovat v příštím týdnu a najednou, BUM! Bitcoin skočí o 2000 dolarů a překoná historické maximum. A celý internet šílí. A já s ním.

Mimochodem, nenechte si ujít ten článek o TOP třech coinech. Sledujte nás na facebooku, a to nejlepší zpravodajství ze světa kryptoměn budete dostávat přímo do feedu.

Bitcoin na dolarovém historickém maximu, bullrun je potvrzen!

Bitcoin v březnu 2021
Bitcoin v březnu 2021

Mimochodem, možná o tom nevíte, ale Bitcoin překonal únorové historické maximum už ve čtvrtek. Ale tehdy to bylo jen na eurových párech. Nyní jsme také na dolarovém ATH, a to na všech velkých burzách. Takže, pokračování bullrunu je potvrzeno! Brzy se vidíme u hranice 100 000 dolarů.

Dosáhne podle vás Bitcoin do měsíce hodnoty 100 000 dolarů?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Chcete zbohatnout na kryptoměnách? Podle tohoto výzkumu opravdu netřeba mnoho. Ale čím déle budete čekat s nákupem, tím více peněz musíte investovat.

Nyní stačí nakoupit za 500 eur a peníze bezpečně uchovat, ideálně na nějaké papírové peněžence. Nákup proveďte zcela anonymně, nebo na to použijte kvalitní burzu. My doporučujeme využít služby burzy Binance, kde najdete široký výběr kryptoměn. Vytvořte si účet přes  >>> tento odkaz <<<  a získáte doživotní slevu 5 % na obchodní poplatky.

Disclaimer / Tento článek slouží pouze pro přehled, nelze jej považovat za investiční poradenství. Trhy jsou nevyzpytatelné a bez dostatečných znalostí je obchodování hazard. Za případné ztráty neneseme odpovědnost.

Related Posts

Aktuálna bitcoinová rally je iná. Zdá sa, že FOMO a YOLO sú späť

BTC sa nedávno dotkol 45 000 dolárov. Stalo sa...

JPMorgan: Krypto je pro zločince

Zastánci kryptoměn na sociální síti X poukázali na pokrytectví...

Michael Jackson na blockchainu a herní trendy Web3 v roce 2024

V tomto článku se dozvíte, jak se první nahrávka...

Bitcoinový těžař Phoenix vzrostl o 50 % po IPO v Abu Dhabi za 371 milionů dolarů

Společnost Phoenix Group zabývající se těžbou kryptoměn zahájila obchodování...