Analýza BTC, XRP, LINK, ZIL, SC – čo príde po zníženej volatilite?

Analýza
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Za posledných 24 hodín cena BTC mierne znížila volatilitu a preto sa pozrieme či ide iba o konsolidáciu alebo počiatok korekcie. Okrem toho sa dnes pozrieme na analýzu cien altcoinov XRP, LINK, ZIL a SC.

BTC/USD

Bitcoin vytvára konsolidáciu pravdepodobne vo forme trojuholníka. V každom prípade sa lokálne maximá krátkodobo znižujú a minimá zvyšujú. Štruktúra je veľmi krátkodobá a teda očakávam uzatvorenie tejto štruktúry do zajtrajšieho dňa. Zatiaľ sa však neočakáva výpredaj ani počiatok korekcie. Targetujeme rovnakým spôsobom ako sme si hovorili pri včerajšej analýze.

Viac sa dočítate tu – Analýza krypto trhu – ktoré alty sa oplatí kúpiť, keď BTC rastie?

BTC/USD
BTC/USD

XRP/USD

Korekcia ripplu bola prerazená po druhom otestovaní na retracemente 61,8%. Následne sa značne zvýšili objemy avšak cena dosiahla maximum na rezistencii 0,66$. Ak by sme teda išli testovať podporu bol by možný prepad na 0,51$. Trh je však ťahaný býkmi a po zníženej oscilácii očakávam pokračovanie v raste.

XRP/USD
XRP/USD

LINK/USD

LINK taktiež ukončil korekciu presne pred týždňom a odvtedy sme podobne ako pri XRP v rastúcom trende, ktorý bude pokračovať. Target sme mali určený na hodnote 14$ a cena dokonca vystrelila vyššie. Momentálne však oscilujeme okolo tejto hodnoty, keďže ide o point of control. Hlavné POC je však na 12,50$, pod ktoré by cena momentálne nemala klesnúť.

StormGain
LINK/USD
LINK/USD

Chcete si predĺžiť členstvo v tejto VIP skupine? Využite naše vianočné zľavy! Trh s kryptomenami už dlho nevyzeral tak dobre. Ak chcete naďalej dostávať analýzu Bitcoinu a tipy na zaujímavé altcoiny, teraz máte šancu predĺžiť si členstvo so zľavou 33-65%.

  • STANDARD M (30 dní) 14€ 9€ (259 kč) ZĽAVA 33%
  • STANDARD XL (180 dní) 70€ 35€ (999 kč) ZĽAVA 50%
  • STANDARD XXL (365 dní) 140€ 59€ (1799 kč) ZĽAVA 65%

ZIL/USD

Zilliqa prerazila aj krátkodobú rezisteniu na dvojitom vrchole na hodnote 0,04$. Momentálne sa nad trhovou cenou nenachádza žiadna významná rezistencia. Ukončenie rastu budeme pozorovať na základe dosiahnutia nižších maxím a prerazenia supportu, ktorý pozostáva z lokálnych miním.

ZIL/USD
ZIL/USD

SC/USD

Siacoin momentálne nedokáže prekonať rezistenciu na 0,004$ a pravdepodobne sa budeme vracať k POC na hodnote 0,0033$. Nachádza sa tam okrem tejto hladiny aj support rastúceho trendu, v ktorom sme. Momentálne však krátkodobo očakávam pokles.

SC/USD
SC/USD

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Ak sa chcete naučiť lepšie obchodovať, skúste našu Školu (ZDARMA).

Ak nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu, určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie na nákup či predaj. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme qTube s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.