ANALÝZA Konečně slibovaný propad Bitcoinu! Korekce, nebo otočení trendu?

Bitcoin během dnešního dne spadl. Že snad velký propad? Ale kdeže! Já na grafu vidím jen korekci a je jedno, na jaký time frame se dívám. Samozřejmě něco podobného se už velmi dlouho dalo čekat a nakonec to i přišlo. Od září všechno rostlo a pomalu každý vydělával, což trhu neprospívá a je třeba jednou za čas, jak se říká vysypat smetí, nebo i vyčistit market od amatérů, co koupili Bitcoin a nejen že o něm nic nevědí, ale pomalu si už ani nepamatují, kde ho vlastně koupili.

propad, ANALÝZA Konečně slibovaný propad Bitcoinu! Korekce, nebo otočení trendu?, TRADING11

Velký pokles? Ale kdepak!

Aktuální propad nám jasně ukázal, že Bitcoin je volatilní a na větší propady určitě netřeba zapomínat, ty tu vždy budou. Nicméně trader nebo Hodler by měl počítat se vším, co se děje na trhu. Jinak se spálí již při prvním poklesu, který přijde.

Bitcoin a aktuální set-up

V případě otestování 30k dolarů můžeme otevřít zajímavý swing trade. Otevření obchodu bych ani teď nevylučoval, protože se nám začíná tvořit pomalu “V” dno, ale je to jen na vás, jak vám to sedí podle RRR. Zajímavá hladina, kdyby to náhodou chytlo stoploss a Bitcoin by spadl, tak znovuotevření obchodu můžeme znovu zkusit od golden ratio (26k). Na Hodl kdy jindy nakoupit než teď. Jinak zítra se na vás těším opět ve své reality show a bude to tedy pořádná show, protože budeme dělat nákup za 1 000 USD (čili speciální video).

Aktuální situaci, fondy a grafy budeme rozebírat během zítřejšího streamu. Nezapomeňte si proto zapnout odběr pomocí zvonečku, abyste nezmeškali v 19:00 live stream.

Přihlaste se k odběru BitLink videí a nezmeškejte naše zpravodajství.

Těšíme se na vás!

propad, ANALÝZA Konečně slibovaný propad Bitcoinu! Korekce, nebo otočení trendu?, TRADING11