Analýza SHIB – cena vstoupila do nového rostoucího trendu. Krátkodobě musí vychladnout

SHIB začal nový rostoucí trend
SHIB začal nový rostoucí trend. Zdroj: Shutterstock.com/Cond Std

SHIB dokázal narůst v posledním legu až o 42 %, definitivně tak ukončil dlouhodobý klesající klín. Cena ale narazila na rezistenci. Současná svíčka připomíná shooting star, což znamená, že se jedná o reverzní svíčku. Tato svíčka však ještě není ukončena, a proto její forma může nabrat i jinou vizualizaci.

Rezistence, na které se cena zastavila, je na point of control 0,00005156 $. Celkově oblast od 0,00004600 $ do 0,00005800 $ představuje silnou zónu, kde se obchodoval vysoký počet transakcí. Z krátkodobého hlediska by proto cena SHIB měla vychladnout před pokračováním dalšího rostoucího legu.

SHIB/USD 4H
SHIB/USD 4H. Zdroj: TradingView

Jsi začínající nebo středně pokročilý obchodník? V naší komunitě traderů ti obchodování na burze půjde snáze. Ve skupině najdeš analýzy, denní update trhu, signály a samozřejmě kompletní video návody od základů až po profesionální obchodní systémy. Pouze do konce tohoto měsíce s 50% Black Friday slevou. 

»»» Chci objednat členství se slevou! «««

Přečti si také: Analýza SHIB – cena uzavírá měsíční pattern. Jaký je pravděpodobný scénář?

SHIB vstoupil do nového trendu

RSI také indikuje vstup do překoupené fáze, i když to vysloveně neznamená, že by se trend měl ukončit okamžitě. Je vysoká pravděpodobnost, že trend bude pokračovat, ale z krátkodobého hlediska by cena měla vytvořit korekci. Až následně se podíváme na další býčí targety.

Býčí targety se momentálně nacházejí na hladinách 0,00005600 $ a 0,00006400 $. K jejich dosažení potřebuje graf kontinuálně navýšit objemy. Ty u poslední medvědí svíčky však převyšují předchozí býčí objemy. To je také důkazem toho, že cena potřebuje z krátkodobého hlediska vychladnout.

Mohlo by tě zajímat:

Analýza BTC – cena stále nepotvrdila konec korekce. Kde je další support?

Podle této korelace BTC se zlatem by cena měla v únoru dosáhnout 280 000 $

Jak je na tom Amerika s „gramotností v kryptoměnách“?

Salvádor opět využívá pádu trhu a nakupuje ve výprodeji dalších 100 mincí BTC

Je síť Solana ekologičtější než Google? Nejnovější zpráva ukazuje, že ano


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.