Binance Coin testuje 60 $ – Víme, proč za týden stoupl o 36 %

zdroj: kryptomagazin.sk

Nativní coin burzy Binance se konečně probouzí ze zimního spánku a začíná generovat zajímavé procenta. Sérií historických maxim se dnes probojoval na 9. příčku na coinmarketcapu a trápí se nyní s kulatou úrovní 60 dolarů. I tu však může velmi snadno překonat, vždyť jen za posledních 24 hodin jeho cena stoupla o 13 %! Binance Coin tak v kapitalizaci překonal i Bitcoin Cash.

Za poslední týden generovat 36 % zisk. BNB je tak třetí nejziskovější coin z první desítky a rychleji nyní roste pouze XRP a Cardano ADA. XRP se přitom nedávno stal obětí Pump & Dump skupiny Wall Street Bets, zisky tohoto coinu tedy nemají velké trvání.

Za co může rekordní růst hodnoty Binance Coinu?

Za vzestup ceny této kryptoměny může z velké části úspěch burzy Binance, která v posledních dnech zaznamenává rekordní obchodní volume. To samozřejmě zvyšuje i poptávku po BNB, protože pokud máte na Binance tento coin, platíte nižší poplatky.

Burza Binance v posledních týdnech hlásí masivní navýšení aktivity na své obchodní platformě. Altseason do trhu láká stále více nováčků, kteří si často vybírají právě tuto burzu.

Binance je dlouhodobě nejoblíbenější burzou v krypto světě a protože nabízí široký výběr altcoinů, láká stále více nováčků. Pokud tam ještě nemáte vytvořený účet, rozhodně to doporučujeme udělat. Založte si ho přes >>> tento odkaz <<< a získáte doživotní slevu 5 % na obchodní poplatky.

BNB je také jednou z kryptoměn, která je podporována službou Binance Pay. Jde o nový produkt společnosti, který byl v beta verzi spuštěn teprve minulý týden. Pomocí Binance Pay můžete kromě BNB platit i BTC a ETH, Swipe tokenem SXP či Eurem.

Disclaimer / Tento článek slouží pouze pro přehled, nelze jej považovat za investiční poradenství. Trhy jsou nevyzpytatelné a bez dostatečných znalostí je obchodování hazard. Za případné ztráty neneseme odpovědnost.