Bitcoin během noci ztratil 10 % – co se děje na trzích?

Share This Post

Bitcoin ztratil za jednu noc přibližně 10 % své hodnoty. Altcoiny se dostaly na několika měsíční minima. I takhle rušně vypadala dnešní noc. Co způsobilo pokles a bude trh pokračovat v negativní náladě?

Bitcoin si šel pro likviditu

Na Bitcoinu se zopakoval stejný pokles, jaký jsme mohli sledovat minulý měsíc. S tím rozdílem, že startovací čára pro pokles nebyla tentokrát na 67 000 USD, ale na 47 000 USD. Ve většině případů právě začátek poklesu bývá na trzích nejhorší a poté už přichází pouze dojezd, případně konsolidace. Nejbližší dny proto budou rozhodujícíZatím si Bitcoin šel pouze po vyjmutí likvidity na hodnotě kolem 40 000 USD. Sice je trh nyní bearish, ale pořád to neznamená, že musí pokles pokračovat dál.

Bitcoin spadl na 40 000
Bitcoin spadl na 40 000, zdroj. tradingview.com

Pokud chceš obchodovat nebo jen nakupovat kryptoměny, doporučujeme ti použít burzu Binance. Nemáš ještě účet na Binance? Vytvoř si jej nyní přes >>> slevový odkaz <<< a získáš doživotní slevu na poplatky při obchodování.

Odraz od 40 000 USD rozhodně

Právě level 40 000 USD bude rozhodující. Jeden pokles je za námi, nyní je sporné, jak cena bude reagovat na tento level. Ve hře je stále možný scénář dvojitého dotyku úrovně 29 000 USD. Tento scénář je hlavně platný pro větší časová rozhraní, například denní grafy nebo týdenní. V případě naplnění tohoto scénáře stále nemusí být konec rostoucího trendu. Bitcoin se nachází v konsolidaci na vrcholu mezi 29K a 60K USD. Break out z této konsolidační zóny jakýmkoli směrem bude pro rok 2022 klíčový v rámci dlouhodobého cenového vývoje.

Dlouhodobý scénář
Dlouhodobý scénář, zdroj: tradingview.com

Přečti si také: Bitcoin analýza – propad 9 % za jediný den. Kde je další zastávka?

Ve VIP Bitcoin Skupině se naučíš, jak efektivně pracovat s trhem. Cílem tohoto projektu je hlavně vzdělávat začínající obchodníky na burze. Skupina ti zároveň nabízí kompletní obchodní servis od signálů přes webináře až po analýzy trhu. Pokud se potřebuješ na něco zeptat nebo doladit, můžeš tak učinit vždy na čtvrtečním VIP streamu. Trading tým ti pomůže. Chci vstoupit do skupiny.

Related Posts

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....

Solana ukázala 120% pumpu, riskuje token překoupení?

Solana od nového roku vzrostla o působivých 60 %....