Bitcoin u klíčové rezistence selhal, můžeme se dočkat zpožděné reakce na zasedání Fedu?

bitcoin BTC kryptoměny graf call
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Schůze Fedu je již dva dny v podstatě za námi a Bitcoin (BTC) zatím na nové ekonomické projekce nezareagoval. Pokus o průraz klíčové rezistence ze 14. – 15. června nevyšel. A jak se tedy dalo očekávat, cena vyklesala po Point of Control klesající struktury trhu. Zkonsoliduje kurz na řečeném POC, nebo vyklesáme a dočkáme se již čtvrtého otestování klíčového supportu?

Mohlo by vás také zajímat: Binance rozdává v rámci CZ/SK/PL trading akce pro nejlepší obchodníky 12 000 dolarů

A jaké jsou momentální hrozby pro Bitcoin? Můžeme se dočkat ještě opožděné reakce na poslední zasedání Federální rezervní banky? Na dnešním streamu v 19:00 na kanálu Bitcoin skupina se pokusíme na důležité otázky odpovědět. Hlavní je chápat, co se na trzích zrovna odehrává, protože například zlato zareagovalo šíleným pádem, což se klidně může přelít i do jiných trhů. Naopak dolarový index dal jasně najevo, že chce růst.

Mohlo by vás také zajímat: FED plánuje zvýšit úrokové sazby z důvodu rostoucí inflace! Jak na zprávu reagoval Bitcoin?

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.