Bitpanda digitalizuje fyzické zlato a stříbro

1
bitpanda-gold-silver

Vídeňská fintechová firma Bitpanda včera (13. 5. 2019) přinesla na trh obchodování zlata a stříbra pro 1 milion svých klientů. Nový produkt Bitpanda Metals umožňuje uživatelům bezpečně a pohodlně investovat do zlata a stříbra při velmi nízkých poplatcích. Aktiva jsou 100% fyzicky zajištěna, plně pojištěna a skladována ve vysoce zabezpečeném trezoru na území Švýcarska.

● Uživatelé mohou koupit zlato a stříbro za účelem diverzifikace svého portfolia
● Zlato a stříbro jsou kryty aktivy z fyzického zlata a stříbra
● Transparentní a nízké poplatky
● Bez cla, 100% pojištěno a bezpečně uloženo ve Švýcarsku
● Vyměňte zlato a stříbro za jakékoli digitální aktivum na Bitpandě
● Nastavte plány úspor pro běžné investice

Nákup zlata a stříbra jednoduše

Bitpanda, vídeňská fintech společnost s přibližně 1 milionem uživatelů a více než 100 zaměstnanci přidává do své obchodní platformy zlato a stříbro jako novou třídu aktiv. Bitpanda Metals přináší jednoduché nákupy a hezké uživatelské prostředí také do světa drahých kovů.

Bitpanda spolupracuje s makléři drahých kovů pro aurum a philoro, kteří bezpečně ukládají zlaté a stříbrné rezervy, které Bitpanda potřebuje pro krytí svých nových tokenů. Fyzicky kryté, digitalizované zlato a stříbro lze obchodovat se stejnou lehkostí jako jiná digitální aktiva (kryptoměny) na platformě Bitpanda. Uživatelé mohou nakupovat v hodnotě od 1 € za použití široké škály platebních metod. Platit lze eury, švýcarským frankem, britskou librou nebo americkým dolarem. Zlato lze nyní zakoupit bez poplatků, a to bez ohledu na částku (po ukončení promo akce zde bude nízký poplatek 0,5 %). Bezpečné a transparentní uložení vás pak vyjde na 0,0125 % týdně. Zlato i stříbro jsou 100% pojištěny. Uživatelé mohou prodávat kdykoliv si zamanou a jsou také schopni okamžitě směnit jakékoli množství svých zlatých nebo stříbrných rezerv za Bitcoin nebo jakékoliv jiné digitální aktivum na Bitpandě.

„Zlato a stříbro obstály ve zkoušce času jako skvělá třída aktiv a nyní je dostáváme do 21. století. S vysokou transparentností, velmi nízkými poplatky a stejnými výhodami jako u jiných aktiv na naší platformě jsme dali obrovskou ránu dosavadnímu obchod se zlatem. S Bitpanda Metals dovolujeme malým investorům nakupovat, aniž by museli platit přemrštěné poplatky. To je skutečný game changer, “

– říká Eric Demuth, generální ředitel Bitpandy.

K příležitosti spuštění Bitpanda Metals Bitpanda neúčtuje žádné poplatky za nákup zlata do 15. června 2019, navíc uživatelé obdrží 5 až 200 € v hodnotě digitalizovaného zlata či stříbra, když na platformě Bitpanda investují alespoň 25 eur do jednoho z těchto kovů.

O Bitpandě

Bitpanda je fintechová firma se sídlem ve Vídni (Rakousko), založená v roce 2014 Ericem Demuthem, Paulem Klanschkem a Christianem Trummerem. Tato společnost věří v inovativní potenciál a sílu kryptoměn, digitalizovaných aktiv a technologie blockchain. Posláním Bitpandy je odstranit překážky v oblasti osobních financí a přivést tradiční finanční produkty do 21. století. Dnes má Bitpanda přibližně 1 milion uživatelů a více než 100 členů týmu. S licencí poskytovatele platebních služeb PSD2, nejmodernějším zabezpečením a příjemným uživatelským prostředím se Bitpanda rozrostla na populární obchodní platformu pro nováčky i profesionály. Uživatelé mohou v současné době obchodovat Bitcoin, Ethereum, zlato a více než 20 dalších digitálních aktiv.

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
michal Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
michal
Člen
michal

Opravdu si myslíte že je stejně bezpečné nakupovat kovy do uschovy ve svycarsku, než si je koupit reálně osobně domů ? Zvlášť když ho chcete držet dlouhodobě tj ( klidně i nekolik desitek let), vam to prodrazi poplatky za uschovu … nevidím žádnou výhodu.