14.05.19 VIDEO UPDATE – Altcoiny to the moon! – ako staviť na správneho „koňa“

3
denny update anketa trading11

Ahojte traderi. V dnešnom videu som pre vás pripravil technickú analýzu niekoľkých vysoko kapitalizovaných altcoinov na Bitfinexe.

Vo videu postupne rozoberiem EOS, Ethereum, Litecoin, OMG a Ripple. Ukážeme si zóny, kde by bolo dobré z týchto coinov vyskakovať a situácie, ktoré sa môžu stať. Na analýzu som tentokrát použil teóriu Elliot Waves.

Ako to teda bude? Môžeme očakávať, že aj altcoiny pôjdu hore a spravia podobné percentá ako Bitcoin alebo nie? A ako si sám zanalyzovať coin, o ktorý sa zaujímam? To a ešte viac nájdete v mojom dnešnom videu.

Moje meno je Ing. Jakub Kraľovanský a som hlavným traderom spoločnosti Nexaltic Capital s.r.o.

NEXALTIC Capital je spoločnosť, ktorá si všíma značný potenciál v novovzniknutých trhoch, akými sú napríklad krytomeny. Naším cieľom je prinášať do tejto oblasti profesionálny a odborný prístup dostupný širokej verejnosti a to bez ohľadu na finančný status, alebo znalosti klienta.

Klikni na : https://nexaltic.com/

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na Facebooku.

Ako použiť túto analýzu ?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať.
Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Ing. Jakub KraľovanskýFlohmannMartin Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin
Člen
Martin

Super, Díky 🙂

Flohmann
Člen
Flohmann

Skvělý formát! Prosím o pokračování podobných analýz…Jak vidíte XLM, 0x, ETC, BNB, BCH?