14.05.19 Update altcoinov – LTC, DASH, IOTA

Share This Post

Bitcoin od posledného update stále rastie a cena prekonáva rezistencie veľmi ľahko. Trh je veľmi rýchlo rozbehnutý a prekonanie úrovne 8241 USD (BITFINEX) môže cenu posunúť až k hladine 9541 USD. Druhá možnosť je, že kupujúci stratia záujem, trh prekoná úroveň 7405 USD a cena môže otestovať hladinu 6538 USD. 

LTC/BTC – Stále klesáme

Litecoin dokázal otestovať modrú trendline, ktorú som spomínal naposledy tu. Aktuálne trh mieri k silnému supportu na hladine 0.00955 BTC. Otestovaním tohto supportu by trh uzavrel gap z minulosti. Cena sa môže pokúsiť odraziť a otestovať hornú časť červeného trendového kanálu. Pre rast bude dôležité prekonať tento kanál. V prípade zlyhania na zelenom supporte sa vyvolá ďalší pokles a trh môže otestovať úroveň 0.00837 BTC.

DASH/BTC – Dokončíme formáciu?

Dash sa stále motá okolo supportu, síce trh utvoril nižšie low, ale cena utvorila formáciu double bottom, alebo lepšie povedané triple bottom. Pokiaľ cena neprekoná hladinu 0.0188 BTC tak sa trh môže znovu pokúsiť otestovať úroveň 0.0166 BTC, alebo utvorenia nižšieho low. Aby sa formácia potvrdila bude musieť trh prekonať úroveň 0.0188 BTC, následne sa môže cena pokúsiť otestovať žltú rezistenciu.

IOTA/BTC – Východ slnka?

IOTA zastavila svoj pokles blízko úrovne 0.00004 BTC, kde následne trochu konsolidovala. Dôležité je, že trh aktuálne drží hodnotu nad hladinou 0.00004411 BTC. Cena tak smeruje k žltej rezistencii, ktorú v blízkej dobre otestujeme a zároveň je to hladina, kde bude potrebné sledovať reakciu trhu. Prekonaním tejto rezistencie nastane možnosť otestovať hladinu 0.000057 BTC, no cena nemusí preraziť hneď na prvý krát.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na Facebooku.

Ako použiť túto analýzu ?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať.
Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....