14.05.19 Update altcoinov – LTC, DASH, IOTA

0
donchain trading11 analyza

Bitcoin od posledného update stále rastie a cena prekonáva rezistencie veľmi ľahko. Trh je veľmi rýchlo rozbehnutý a prekonanie úrovne 8241 USD (BITFINEX) môže cenu posunúť až k hladine 9541 USD. Druhá možnosť je, že kupujúci stratia záujem, trh prekoná úroveň 7405 USD a cena môže otestovať hladinu 6538 USD. 

LTC/BTC – Stále klesáme

Litecoin dokázal otestovať modrú trendline, ktorú som spomínal naposledy tu. Aktuálne trh mieri k silnému supportu na hladine 0.00955 BTC. Otestovaním tohto supportu by trh uzavrel gap z minulosti. Cena sa môže pokúsiť odraziť a otestovať hornú časť červeného trendového kanálu. Pre rast bude dôležité prekonať tento kanál. V prípade zlyhania na zelenom supporte sa vyvolá ďalší pokles a trh môže otestovať úroveň 0.00837 BTC.

DASH/BTC – Dokončíme formáciu?

Dash sa stále motá okolo supportu, síce trh utvoril nižšie low, ale cena utvorila formáciu double bottom, alebo lepšie povedané triple bottom. Pokiaľ cena neprekoná hladinu 0.0188 BTC tak sa trh môže znovu pokúsiť otestovať úroveň 0.0166 BTC, alebo utvorenia nižšieho low. Aby sa formácia potvrdila bude musieť trh prekonať úroveň 0.0188 BTC, následne sa môže cena pokúsiť otestovať žltú rezistenciu.

IOTA/BTC – Východ slnka?

IOTA zastavila svoj pokles blízko úrovne 0.00004 BTC, kde následne trochu konsolidovala. Dôležité je, že trh aktuálne drží hodnotu nad hladinou 0.00004411 BTC. Cena tak smeruje k žltej rezistencii, ktorú v blízkej dobre otestujeme a zároveň je to hladina, kde bude potrebné sledovať reakciu trhu. Prekonaním tejto rezistencie nastane možnosť otestovať hladinu 0.000057 BTC, no cena nemusí preraziť hneď na prvý krát.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na Facebooku.

Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Přihlásit/Registrovat

Koupit členství

Návod na nákup členství