14.05.19 Technická analýza XLM/USD – Návrat k rezistenci je možný

1
giveaway trading11

Stellar vytvořil swing s vyšším dnem v úrovni 0.08883 $. A zatím to vypadá, že pomalu začíná otáčet. Potvrzení může nastat ve chvíli, kdy se cena dostane nad úroveň posledního high swingu 0.13310 $. V takovém případě by se následný pohyb UP mohl přiblížit k úrovni rezistence 0.19319 $.

Střednědobý trend ………………………..downtrend
Dlouhodobý trend ………………………….downtrend

V nedávné době se předpokládalo překonání rezistence v úrovni 0.19319 $. V té době panoval obecný názor, že XLM může za pomoci IBM předehnat konkurenta XRP. Já si něco takového nemyslím a nic na tom nezmění ani spolupráce s gigantem IBM. Kapitalizace XRP je k dnešnímu dni 16 626 605 089 $ a kapitalizace Stellaru je 2 121 735 868 $. Již tady je vidět, že Stellar zatím ještě dlouho XRP ohrozit nemůže. A to nemluvím o tom, kolik obchodních smluv má XRP uzavřeno. Stellar je určitě kvalitní projekt, ale nemyslím si, že by mohl za současné situace nahradit v přeshraničních platbách XRP.

Při současném růstu může trh zaváhat u swingu na hodnotě 0.13310 $ a může nastat pokles zpět k vzestupné trend-line. V takovém případě se může začít tvořit trendový kanál, který ovšem může být proražený down. Zatím však trh signalizuje UP, a pokud vše dopadne dle očekávání, trh si může výrazně polepšit.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Flohmann Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Flohmann
Člen
Flohmann

A dva dny poté…0,16! Vydrží jít tedy dál?