15.05.19 Technická analýza NEO/USD – Pohání cenu jen spekulace, nebo je to začátek bull runu?

0
analyza trading11

Neo stále postupně míří UP, podporu tohoto růstu vidím především v Consensus, neboť NEO má několik vystoupení, kde jistě představí nové vize. Je pravda, že potenciál růstu ceny NEO, se nachází v úrovni 30 $, ale jen za předpokladu, že překoná předchozí swing high v úrovni 13.90 $.

Střednědobý trend ………………………..UPtrend
Dlouhodobý trend………………………….stále velmi silný downtrend

Je potřeba pohlídat si oblast 12,90-14 $, protože zde by mohla vzniknout korekce, která může cenu zatáhnout zpět k úrovni 10 $. Zatím nemáme pro růst potřebnou podporu trendu! Krátkodobý trend je sice UP, ale je velmi slabý, a proto bych se na něj příliš nespoléhal.

Aktuálně se cena nachází v lokální resistanci a teoreticky zde může cena otočit zpět k úrovni 10.14 $. Nicméně díky Consensus, cena pravděpodobně tuto lokální resistanci překoná. Každopádně cena velmi pravděpodobně míří právě k retestu předchozího selhání. To by měl být teď hlavní cíl NEO a případný pokles k 10,14 $ je pouze kosmetickou úpravou celkového růstu. Osobně jsem NEO kupoval v úrovni 9.10 $ a rozhodně nebudu v této resistanci 10.93 $ prodávat, neboť TP mám nastavené na 30 $. Ovšem to neznamená, že nejsem připravený pozici zavřít v úrovni 13 $, pokud budu vidět, že trh na víc nemá. Nezapomínejme na to, že současný růst pohání možná právě jen Consensus a spekulativní nálada, stále nám chybí podpora dlouhodobého trendu.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na