15.05.19 Technická analýza IOTA/USD – Přeskočí cena resistanci? Potenciál růstu je zajímavý!

0
analyza trading11

IOTA má nové partnerství s automobilkou Jaguar a ceně to trochu pomohlo. Je pravda, že zisky si IOTA neudržela, nicméně pokud by dosáhla ceny 0.40 $, tak to může cenu ještě více ,,nakopnout,,. Zatím se cena pohybuje v konsolidačním trojúhelníku, který byl nedávno falešně proražený down. Teď je cena zpět uvnitř této konsolidace, ale vypadá to, že teď nastane průraz na druhou stranu, což by z pohledu TA mělo vyvolat silnější reakci.

Střednědobý trend……………………uptrend
Dlouhodobý trend…………………….downtrend

V úrovni 0,40 $ se nachází KEY level podpořený SMA100 a pokud dokáže cena tuto úroveň překonat, tak se otevírá potenciál růstu až k úrovni 0,77 $.

Situace je ve své podstatě velmi jednoduchá. V současné době IOTA konsoliduje a zatím to vypadá, že dojde k proražení směrem UP. Pokud k tomu dojde tak, by nás měla zajímat resistance v úrovni 0,40 $, kde by se dalo bezpečně vstoupit, samozřejmě pokud si toto pásmo IOTA udrží. Toto je důležitá podmínka, protože se může jednat pouze o krátkodobý test resistance. Ale pokud se nad resistancí cena udrží, tak je to platné překonání S/R s potvrzením.
Jestliže by se resistanci překonat nepodařilo, tak se IOTA může vrátit do konsolidační zóny v úrovni 0,29 $.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na