15.05.19 Dva malé alty, ktoré musíte sledovať!

0
giveaway trading11

Ahojte traderi. Posledné hodiny sa nám na celom trhu zelená. Po dlhých dňoch a týždňoch kedy rástol prevažne len Bitcoin a kradol altcoinom dominanciu sa nám kapitál začína presúvať.

Ako prvé prišli samozrejme na radu vysoko-kapitalizované altcoiny voči doláru. Vo svojom poslednom video-update som zhrnul niekoľko mincí (medzi nimi ETH, LTC, OMG, TRX a ďalšie) a ich targety. Takmer všetky mince už do targetov došli. Stále však ešte máme jednu skupinu mincí, ktoré daný rast nezasiahol. Ako správne tušíte sú to menšie altcoiny voči Bitcoinu. Pri raste to už väčšinou tak býva, že najprv všetko odštartuje Bitcoin, následne sa chytia veľké altcoiny (vačšinou TOP 20-ka) a až potom sa kapitál začne presúvať do menších mincí, ktoré sa obchodujú v páre s Bitcoinom. V tomto článku si ukážeme 2 mince, ktoré by mohli spraviť peknú show!

NPXS/BTC

Pundi ako mincu mám veľmi rád, pretože je to Satoshi coin. Čo to znamená? V jednoduchosti, jeho cena je tak nízka, že pohyb o 1 satoshi (1 satoshi = najmenšia merná jednotka) je niekoľko %. Väčšinou to býva z 2 dôvodov. Buď je daná minca totálny odpad a nemá žiadnu hodnotu, alebo je v obehu extrémne množstvo mincí a preto je cena jednej mince taká nízka. Pundi je ten druhý prípad.

Momentálne je Pundi voči BTC na svojom absolútnom dne a každý pohyb o 1 satoshi znamená zmenu ceny o 10%. Môj ideálny nákup je niekde medzi 7-8 satoshi. Coin by som držal na dlhšie časové obdobie. Na RSI sa už pomaly začína tvoriť divergnecia, kedy RSI stúpa a graf stále klesá. Na dennom grafe takýto stav môže trvať aj niekoľko dní, ale väčšinou to signalizuje otočenie trhu. Konsolidácia je už veľmi dlhá, RSI prepredané, na grafe vidno peknú štruktúru. Za mňa, nie je o čom uvažovať.

RVN/BTC

Ďalším luxusným coinom je Ravencoin. On mal posledné mesiace okolo seba dosť veľký hype. Momentálne už niekoľko týždňov konsoliduje a vytvoril slušnú korekčnú štruktúru. Jeho pokles sa zastavil presne na 0.786 fibonacci hladine, odkiaľ prišiel odraz. Ako prvý target by som skúsil trendovú čiaru čo by znamenalo profit zhruba 30%. Ako druhý target a trochu odvážnejší by som skúsil psychologickú hranicu 1000 satoshi čo by znamenalo zisk zhruba 70%. Rovnako môžeme vidieť divergenciu na RSI!

Zhrnutie

Ako som spomenul hneď v úvode článku, tak kapitál by sa mal začať prelievať z Bitcoinu a veľkých altcoinov aj do menších altcoinov. Toto sú moje 2 želiezka v ohni.


Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na Facebooku.

Ako použiť túto analýzu ?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať.
Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na