Čeká nás bouřlivý týden – pokles Bitcoinu je podle známého analytika více než pravděpodobný

Share This Post

Předchozí týden se vyznačoval zvýšenou volatilitou a Bitcoin některé svými pohyby překvapil. Podle známého a populárního analytika nás tento týden čeká volatilita a nižší cenové hladiny.

Pokles Bitcoinu minulý týden

Podle anonymního analytika pod pseudonymem Guy z YouTube kanálu Coin Bureau nás tento týden čeká zvýšená volatilita a vysoce pravděpodobný pokles ceny Bitcoinu. Proč? Důvodů je několik. V první řadě počty bitcoinů na burzách klesají, což znamená, že hodleři sice akumulují, nicméně s cenou lze snáze pohnout.

Podle analytika za minulotýdenním poklesem Bitcoinu máme hledat odpověď Fedu na zvyšování úrokových sazeb. Předseda Fedu Jerome Powell se několikrát ve čtvrtek k tématu vyjádřil, což se projevilo na pádu cen akciového a kryptoměnového trhu. Podle analytika svou míru viny nese i Den Země, neboť mnoho lidí si stále mylně myslí, že Bitcoin představuje vážné ekologické riziko pro planetu.

Nakupuj a obchoduj kryptoměny na nejlepší a nejlevnější burze na světě Binance. Ve spolupráci jsme pro tebe připravili speciální slevy a bonus až 50 USD! Vytvoř si účet přes >>> náš odkaz <<< a získáš doživotní slevu 5 % na obchodní poplatky. Návod, jak jednoduše a levně koupit a obchodovat kryptoměny, najdeš v tomto článku.

Pokles Bitcoinu tento týden

Bitcoin z neděle, během které se kmital na hladině 39 000, vykročil do nového týdne poklesem. V pondělí se obchodoval za 38 500, dnes za více než 40 000. Podle Guye nás čeká zvýšená volatilita. V pátek vyprší platnost opcí pro bitcoiny, což může opět oslabit kryptoměnové trhy a způsobit propady. Podle některých obchodníků, jako je Bob Loukas, právě vypršení BTC opcí ve druhé polovině každého měsíce je příčinou, proč cena Bitcoinu má ve zvyku klesat.

Guy jako obchodník aplikuje swingový způsob obchodování. Na tento týden má připravené stablecoiny UST na nákup kryptoměn v poklesu, jak upozornil své sledující, protože očekává červená čísla.

Čti dále: Přichází významná novinka projektu Shiba Inu – spalování SHIB jako pasivní příjem

Related Posts

Aktuálna bitcoinová rally je iná. Zdá sa, že FOMO a YOLO sú späť

BTC sa nedávno dotkol 45 000 dolárov. Stalo sa...

JPMorgan: Krypto je pro zločince

Zastánci kryptoměn na sociální síti X poukázali na pokrytectví...

Michael Jackson na blockchainu a herní trendy Web3 v roce 2024

V tomto článku se dozvíte, jak se první nahrávka...

Bitcoinový těžař Phoenix vzrostl o 50 % po IPO v Abu Dhabi za 371 milionů dolarů

Společnost Phoenix Group zabývající se těžbou kryptoměn zahájila obchodování...