Čeká nás šest nejlepších krypto-měsíců! – Jste na to připraveni?

0
CK KM

Obchodování je náročná činnost. Sledovat neustále trh, analyzovat Bitcoin a množství dalších altcoinů a hledat příležitosti na obchody s dobrým RRR (Risk to Reward Ratio) navíc zabírá množství času. Náš web – Trading11 – vznikl s cílem pomoci s touto činností, ušetřit čas a také naše čtenáře dále vzdělávat.

Tato naše služba si okamžitě našla množství zákazníků a naše analýzy v placené sekci denně čtou stovky obchodníků. Prakticky od začátku jste na nás měli jeden požadavek, abychom přidali i něco navíc – signály – tedy konkrétně vstupy a výstupy, které byste mohli kopírovat a vytvářet tak zisk.

Bohužel, toto nikdy nebylo cílem Trading11. Vždy jsme se spíše snažili vzdělávat, ukazovat vám myšlení profesionálních traderů a poskytovat komplexní přehled o trhu s kryptoměnami. Před dvěma měsíci jsme se však rozhodli, že vám vyjdeme vstříc a spojili jsme se se společností Crypto Kingdom. Společně jsme začali nabízet unikátní produkt, v rámci kterého získáte všechny naše služby a k tomu ještě nejkvalitnější signály v Česku a na Slovensku.

Rozšiřujeme spolupráci s Crypto Kingdom


Po dvou měsících testování jsme od vás dostali množství pozitivních ohlasů, a tak jsme se rozhodli naši spolupráci ještě více rozvinout. Nabízíme vám tedy nové speciální členství, v rámci kterého získáte dva měsíce signálů od Crypto Kingdom a našich analýz ZDARMA!

Více o produktu Signály & Analýzy 4 + 2 najdete zde

Rok 2019 je pro kryptoměny naprosto fenomenální. Počáteční stagnace se změnila na exponenciální růst, na kterém bylo možné vydělat stovky procent. Víte však o tom, že Signály od CK mají momentálně průměrný výnos až 20,1 %?

Společnost Crypto Kingdom nedávno prošla velkou fúzí s Mike Crypto Group (MCG) a poslední dva týdny vytvářejí signály, které opravdu nemají konkurenci. Více informací vám přineseme už zítra. Sledujte Trading11, ať vám nic důležitého neuteče (návod na aktivaci notifikací).

Pokud tedy máte zájem o naše spojené služby, neváhejte a vyzkoušejte nový 4 + 2 produkt za bezkonkurenční cenu. Vzhledem k pozitivním ohlasům jsme si jisti, že budete spokojeni a za půl roku využijete znovu.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na