Chainlink předběhl Litecoin a pokračuje v prudkém růstu: Co bude následovat?

Chainlink předběhl Litecoin a pokračuje v prudkém růstu: Co bude následovat?

Chainlink zůstává jednou z nejvýkonnějších kryptoměn za posledních dvanáct měsíců. Od 23. ledna má LINK větší tržní kapitalizaci než Litecoin a v žebříčku obsadil číslo sedm. Výše tržní kapitalizace se v době psaní článku pohybovala na úrovni 9,68 miliardy dolarů.

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Dokonce se začaly šířit informace, že společnost Grayscale připravuje přidání produktu Chainlink Trust. Tato zpravodajská událost pravděpodobně sehrála roli v ceně Chainlink.

Jaká je klíčová úroveň podpory?

Cena se momentálně vyvíjí v rostoucím expanding klíně. Jednotlivé cykly v klíně se opakují téměř s identickými pohyby. Vidíme, že opakovaně zde vznikl AB = CD. Ten se formuje i v současnosti. Targety máme proto stanovené na 27,10 $ a 28,40 $. Podpora se momentálně nachází až na cca 17,30 $. Býčí vyhlídky dlouhodobě podporují i narůstající objemy.

LINK / USD
LINK / USD

Čtěte také – VYSVĚTLENÍ: BitMEX research objevil závažnou chybu v Bitcoinu! Jsou zprávy o double spendu pravdivé?

LINK vůči BTC naráží na klíčový odpor

Altcoiny vůči BTC se v posledních týdnech probouzely ze svého hlubokého spánku, ale zatím se to nedá nazvat altcoinová sezóna. Výjimkou není ani LINK. Altcoiny by před sezónou měly vytvořit konsolidační strukturu. Pro Chainlink je taková akumulace zobrazená na levé straně grafu.

LINK / BTC
LINK / BTC

Aby nastal stejně velký nárůst jako ten poslední, cena bitcoinu musí zůstat stabilní. Jinak bude mít volatilita BTC ještě větší dopad na zbytek trhu.

LINK / BTC nyní čelí rozhodujícímu odporu. Pokud úroveň při 0,00074000 sth nebude překonána, jsou ve hře pullbacky na hodnoty na úrovni 0,00055000 a 0,00041000 sth.

Pokud však Chainlink prorazí 0,00074000 sth, je pravděpodobné pokračování směrem k další významné zóně na 0,00110000 sth. V páru vůči USD by takový nárůst způsobil, že se Chainlink přiblíží k zóně na 40 dolarů.