NÁVOD – Jak aktivovat oznámení na Trading11.com

NÁVOD – Jak aktivovat oznámení na Trading11.com
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Zajímají vás novinky ze světa kryptoměn a ekonomiky? Na našem webu si můžete aktivovat zasílání push notifikací. Vždy, když zveřejníme nový článek, dozvíte se o něm jako první.

Návod je pro prohlížeč Chrome. V ostatních prohlížečích je postup téměř totožný.

Krok 1: Klikněte na ikonu zámku vedle URL v prohlížeči

NÁVOD – Jak aktivovat oznámení na Trading11.com

Vyskočí na vás menu s nejčastějšími nastaveními stránky.

Krok 2: Zvolte „Nastavení webu” a povolte oznámení

NÁVOD – Jak aktivovat oznámení na Trading11.comDostanete se do nastavení, kde můžete povolit/zablokovat v podstatě všechno.

HOTOVO. Pokud se rozhodnete, že již dále nechcete dostávat oznámení, můžete je podobným způsobem také zablokovat.


Navštivte i náš e-shop zaměřený na obchodování s kryptoměnami.

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.