Crypto.com posiluje svoji pozici v Los Angeles – uzavírá spolupráci s Angel City!

Share This Post

Populární burza kryptoměn Crypto.com přichází s další spoluprací ze světa sportu. Tentokrát uzavírá partnerství s profesionálním ženským sportovním klubem Angel City.

Crypto.com posiluje svoji pozici v LA

Jedna z předních světových kryptoměnových burz Crypto.com se stává oficiálně prvním kryptoměnovým partnerem ženského profesionálního sportovního klubu. Hlavním cílem spolupráce je zvýšit popularitu digitálních aktiv, blockchainu a Webu 3.0 mezi fotbalovými fanoušky v Los Angeles.

Přečti si také: Společnost VISA pečlivě sleduje trh s NFT – věří, že může být přínosem pro malé a střední podniky

Pokud chceš nakupovat kryptoměny přes internet, jednoznačně doporučujeme použít burzu Binance, kde máš široký výběr coinů a jedny z nejnižších poplatků na trhu. Ty si ještě můžeš snížit o 5 %, pokud si vytvoříš účet přes >>> tento odkaz <<< a o dalších 25 % nákupem BNB tokenů.

Nově vzniklý projekt fotbalového klubu Angel City má velmi významné a populární spolumajitele, jako jsou například Natalie Portman, Eva Longoria, Serena Williams a další.

Alexis Ohanian je hlavním zakládajícím investorem tohoto sportovního projektu:

„Od prvního dne se klub Angel City zavázal být lídrem v ženském fotbalu tím, že bude podporovat inovace, které posouvají hru vpřed. Jsem hrdý na to, že náš klub bude spolupracovat s významnou platformou digitálních aktiv. Pro ženský sport je to bod obratu.“

Spoluzakladatel Crypto.com Kris Marszalek:

„Jsme komunita, která se věnuje budování budoucnosti internetu: Web 3.0 bude férovější a spravedlivější, vlastněný tvůrci a uživateli. Jsme nadšeni, že se připojujeme k Angel City FC jako zakládající partner, čímž prohlubujeme náš vztah s městem Los Angeles a zároveň podporujeme tým, který sdílí naše hodnoty a je rovněž odhodlán pomáhat lidem dosáhnout finanční nezávislosti.“

Related Posts

Bitcoin se blíží 60 000 USD po 3,7% denním zisku

Bitcoin vzrostl o 3,79 % za posledních 24 hodin...

Pro hongkongské kryptoburzy se blíží konečný termín pro podání žádosti o licenci

Kryptoburzy v Hongkongu musí do 29. února požádat o...

Mad Lads‘ Backpack Exchange překračuje objem obchodů 300 milionů dolarů za 24 hodin

Kryptoměnová burza Backpack založená na síti Solana dosáhla hranice...

Americký ministr financí vyzývá federálního regulátora, aby dohlížel na stablecoiny

Janet Yellenová, ministryně financí Spojených států, řekla zákonodárcům, že...