22.05.2018 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Vieme, že mnohí z vás držíte altcoiny a určite vás zaujíma ich každodenný vývoj. Avšak analyzovať také množstvo altcoinov každý deň je prakticky nemožné. Preto sme sa rozhodli spustiť denný update vývoja altcoinov, ktoré sledujú naši traderi a ponúknuť vám tak každodenné krátke info o ich aktuálnom vývoji. V prípade výraznejších zmien samozrejme zverejníme detailnú analýzu, kde bude daný altcoin podrobne rozobraný, tak ako tomu bolo do teraz. Štartujeme!

XVG/BTC

XVGBTC

Verge postupuje už niekoľko dní do strany medzi rezistenciou 0.0000674BTC a silným supportom 0.00000600 BTC. Z vrchu na cenu začína čoraz viac tlačiť kĺzavý priemer MA200 z hodinového grafu. Jeho prekonanie by bolo veľmi dobrým znamením k ďalšiemu rastu. Zo spodu sa pomaličky približuje ďalší kĺzavý priemer MA200, tentokrát z denného grafu, ktorého aktuálna hodnota je približne 0.00000614 BTC. V najbližších dňoch tak môže prísť ku skríženiu týchto dvoch MA a to rozhodne o ďalšom vývoji.

Pozrite si celú analýzu XVG.

IOTA/USD

IOTAUSD

Najväčšou prekážkou v ďalšom raste pre IOTU je v tejto dobe kĺzavý priemer MA200 z hodinového grafu, ktorý tlačí cenu čoraz bližšie k hladine supportu (zelená). Avšak pri pohľade na denný graf môžeme vidieť, že zospodu cenu podopiera kĺzavý priemer MA55. Trh sa zároveň pomaly ale isto približuje k dlhodobej Downtrend Line, takže potenciálny priestor na rast sa každým dňom zmenšuje. Prelomenie MA200 z hodinového grafu by bolo dobrým impulzom k rastu, ale pravdepodobne iba k dočasnému.

Pozrite si celú analýzu IOTY.

ENG/BTC

https://trading11.com/wp-content/uploads/2018/05/ENGBTC.jpg

Enigma opustila trendový kanál, čo nie je pozitívnym znamením. V tejto chvíli testuje support na hodnote 0.00027 BTC, kde bolo aj Low týždennej sviece. Túto prekážku s najväčšou pravdepodobnosťou prekoná a to pošle cenu tohto altcoinu ešte nižšie. Najbližší support sa nachádza na hladine 0.000235 BTC.

Prečítajte si celú analýzu ENG.

BCH/USD

BCHUSDBitcoin Cash nedokázal prekonať rezistenciu na 1780 $ hranici a to poslalo jeho cenu smerom dole. Prepad sa zastavil až v supportnom pásme, kde momentálne prebieha konsolidácia. V prípade, že cena vypadne z tohto pásma a prekoná MA55, bude najbližšia zastávka až na cene ~620$.

Prečítajte si celú analýzu BCH.

XRP/USD

XRPUSDRipple je od poslednej analýzy prakticky bez zmeny. Postupne zapĺňa naznačený trojuholník a v najbližších dvoch dňoch príde k rozuzleniu, ktorým smerom sa vydáme. Či to bude rast k 0.75 $ alebo ďalší pokles až k hranici 0.5 $.

Prečítajte si celú analýzu XRP.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano prelomilo Trend Line aj oba kĺzavé priemery MA200 a MA55. Avšak stále sa drží v silnom supportnom pásme, takže mala iskrička nádeje, že sa nad ne vráti, stále žije. No pravdepodobnejší je ďalší pokles v supportnom pásme.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Všetok obsah na tomto webe je zdarma. Ak ste spokojní s našou prácou, budeme radi, ak nám prispejete na chod.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Tom Lee – Cena bitcoinu na 150 000 USD v roce 2024

Bitcoin je na dobré cestě k dosažení 150 000...

Ethereum ETF potvrzeno?

Uprostřed rostoucích spekulací o možném schválení burzovně obchodovaného fondu...

Vitalik Buterin zdůrazňuje rizika AI uprostřed otřesů ve vedení OpenAI

Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin se podělil o svůj pohled...

Kraken zvažuje odstranění USDT v Evropě kvůli novým předpisům

Kryptoburza Kraken zvažuje odstranění podpory pro stablecoin Tether v...

Tether razil další 1 miliardu dolarů – naposledy pomohl bitcoinu vyšplhat se na 73 tisíc dolarů

Tether (USDT), největší stablecoin na světě, vytěžil další 1...

Americký Senát schválil rezoluci, která ruší kryptopravidlo SEC o bankách

Většina zákonodárců v Senátu Spojených států schválila společnou rezoluci...