Dnes končí 40% zľava na 3-mesačné VIP členstvo! Na trhu je teraz veľa príležitostí, využite naše analýzy

0
bitcoin trading11 trader 2.0 vysledok mince so zapalnou snurou signaly

Bitcoin v posledných mesiacoch predvádza skvelú show. Cena tejto kryptomeny vzrástla na 16500 $ a veľa ľudí očakáva, že čoskoro otestuje historické maximum (19 900 $). Volatilita na trhu s kryptomenami je späť a spolu s ňou aj šance na veľké zisky, bez používania riskantných pák.

Chcete sa naučiť obchodovať? Zdarma sme pre vás zverejnili jednu časť nášho kurzu o Elliotových vlnách.

Obrovský ziskový potenciál na trhu s kryptomenami

Bitcoin má samozrejme obrovský potenciál, no zároveň je už dosť drahý. Aj keď sa vyplní najlepší scenár, spraví v najbližších 20 mesiacoch zisk „iba“ 1000 %. To je samozrejme sen každého obchodníka, ale ak naozaj dôjde k takémuto HYPU, história napovedá, že altcoiny spravia oveľa väčšie čísla.

Vo VIP skupine pre naších členov pravidelne publikujeme prehľady trhu. Analyzujeme Bitcoin a k nemu vždy prihodíme 4 zaujímavé alty s veľkým potenciálom. Väčšinou neposkytujeme signály, keďže z našej skúsenosti ich väčšina ľudí nevie správne využiť.

Namiesto toho sa snažíme vzdelávať našich členov a poskytnúť im pohľad do mysle profesionálneho obchodníka, aby sami dokázali obchodovať a zlepšili si tak výsledky na burze.

Príklad našej analýzy. Túto si dnes do polnoci môžete prečítať ZDARMA:

Analýza BTC, STRAT, SC, DCR, MAID – kde je ďalší target Bitcoinu?

Ak máte záujem o takúto službu, dnes (16.11.2020 do 24:00) je posledný deň keď ju môžete získať so zľavou až 40 % (platí pre 3-mesačné členstvo Standard L). Tak neváhajte a vyskúšajte to. Toto členstvo stojí iba 699 kč (25 €) a ak sa vyplnia naše očakávania od Bitcoinu v tomto roku, mnohonásobne na seba zarobí.

>>>Získať členstvo v zľave<<<

Ak chcete osobnejší prístup, zvážte LIVE Trading ROOM.

>>>Zistiť detaily o LIVE Trading Roome<<<

Dnes o 20:00 budeme streamovať s tvorcom roomu a radi odpovieme na vaše otázky. Nezabudnite sa prihlásiť na odber nášho kanálu BitLink, aby ste nezmeškali ďalšie zaujímavé streamy (nie len) o kryptomenách.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na