Dogecoin poroste do konce roku o 100 %, tvrdí někteří analytici

Dogecoin dosáhne 50 centů. Zdroj: Shutterstock.com/Gaston Cerliani
Dogecoin dosáhne 50 centů. Zdroj: Shutterstock.com/Gaston Cerliani
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Dogecoin v důsledku nedávné korekce utrpěl ztrátu. Digitální aktivum rostlo a většinu své hodnoty získalo z nedávného hypu díky Elonu Muskovi. To přineslo narůst o více než 21 000 %.

Následovalo množství korekcí. Začalo to pádem trhu v květnu, kde se DOGE snažil udržet své vysoké ceny. Výsledkem je ztráta více než 60 % od jeho historicky nejvyšší hodnoty. Přesto investoři zůstávají býčí.

Stanovení předpovědí na konci roku

Crypto Godfather je známý kryptoanalytik na Twitteru. Nedávno se podělil o své myšlenky o tom, kde budou hlavní kryptoměny na trhu do konce roku. Předpovědi určoval od coinů jako Bitcoin a Ethereum až po méně známé tokeny jako FTT a RAY.

Kryptoanalytik předpovídá Bitcoin na konci roku za 80 000 dolarů, zatímco Ethereum za 10 000 dolarů. Analytik ocenil Cardano do konce roku na konzervativní 4 dolary. Token Binance Coin BNB předpověděl za 1 200 dolarů.

Pokud jde o Dogecoin, Crypto Godfather stanovil cenu majetku do konce roku 2021 na 0,50 dolaru. Další předpovědi zahrnovaly SOL za 600 dolarů, XRP za 2,8 dolaru, FTT za 300 dolarů, LINK za 100 dolarů, SRM za 120 dolarů a RAY za 50 dolarů.

StormGain

Mohlo by tě zajímat – Dogecoin musí přejít na protokol Proof of Stake – tvrdí Vitalik Buterin

Dogecoin se zotaví z korekce

Propad 7. září způsobil, že Dogecoin spadl do 30% korekce. Následně se odrazil směrem nahoru, ale ani zdaleka ne v takové síle. Dogecoin měl předtím kurz kolem 0,3 dolaru. V době psaní článku se obchoduje za 0,24 dolaru.

DOGE/USD 4H
DOGE/USD 4H. Zdroj: TradingView

Dogecoin se připravuje na další opakované testování odporu 0,25 dolaru. Následující opakované testování pravděpodobně posune altcoin směrem k dalšímu nárůstu blíže k dosažení 0,3 dolaru.

Přečti si také – Crypto.com přichází s lukrativní smlouvou s PSG! Fotbalové tokeny jako zisková spekulace?

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.