Fundament – TRON (TRX) vstupuje na C2C trh

0
tron trading1 okex analyza traidng11

OKEx – jedna z největších kryptoburz na světě, přidala Tron (TRX) na svou platformu pro C2C obchodování. Zařadil se tak po boku velkým kryptoměnám, které zde figurovaly doposud – BTC, LTC, BCH, XRP a USDT.

Obecně C2C trh (z anglického customer-to-customer) umožňuje uživatelům obchodovat přímo mezi sebou za vzájemně dohodnutých podmínek. O co větší však poskytuje svobodu v podmínkách obchodu, o to větší s sebou nese i rizika, protože platforma většinou poskytuje pouze prostředí, ve kterém je takovýto obchod umožněn, ne už záruku, že transakce proběhne zcela korektně. To se v klasickém obchodování na burze samozřejmě nemůže stát.

Koukněte se taky na naší novou C2C směnárnu. V současnosti je v beta verzi.

O C2C platformě na burze OKEx

Platforma C2C byla na OKEx spuštěna relativně nedávno, ale podporované kryptoměny a možnosti obchodování na ní rychle přibývají. Samotný Tron byl představen v obchodních párech vůči několika fiat měnám – americký dolar, ruský rubl, čínský juan a britská libra.

“Když vezmeme v úvahu nedávné pokroky Tronu, jsme pevně přesvědčeni, že jeho ambiciózní cíle výrazně pomohou celému ekosystému kryptoměn. Z přítomnosti Tronu na našem C2C trhu jsme nadšeni, zvláště s přihlédnutím k dlouhodobému dobrému výkonu, který tento token vykazuje na našich spotových a derivátových trzích”

– prohlásil Andy Cheung, vedoucí oddělení Transakcí na burze OKEx.

Speciální promo akce na OKEx-u

Zároveň se zalistováním vyhlásil OKEx promoční období 7. – 14. 3. 2019, v němž bude na svém C2C trhu podporovat obchodování s tímto tokenem a přidělovat bonusové tokeny vlastníkům aktivních TRX peněženek.

V praxi to funguje tak, že za vklad alespoň 1000 TRX tokenů na svou C2C peněženku se jejímu vlastníkovi připočtou nějaké TRX tokeny navíc. Stejně tak za obchodování s tímto tokenem. Zde se vyhodnocuje největší objem obchodů a podle nich jsou pak alokovány vyčleněné TRX tokeny.

Ve zkratce platí, že čím vyšší objem obchodů byl vlastníkem konkrétní C2C peněženky proveden, tím více bonusových tokenů od burzy získá. Detailnější podmínky si můžete přečíst zde (v angličtině).

Poslední dobou jsme u Tronu mohli být svědky několika významných událostí a přidání na C2C trh u jedné z nejvýznamnějších kryptoburz světa je další z nich. Na nějakou dobu se Tron dokonce usadil v první desítce kryptoměn podle tržní kapitalizace. V době psaní článku je na 11. místě a jeho kurz pokračuje v pozvolném pádu. Analýzy TRON-u na Trading11 naleznete zde.

Justin Sun však rád provokuje, a prohlašuje, že jeho projekt jednou překoná konkurenční EOS či Ethereum, z jehož platformy se TRON oddělil před necelým rokem oddelil. Jako zdatný marketér neopomněl při prohlášení o tomto zalistování tajemně podotknout, že má jak s TRX, tak se svým novým projektem BTT velké plány. Více se dovíme již brzy!

Tento článek nám do redakce zaslal zájemce o pozici redaktor – David Hrabovský

Co číst dále?

Ideálně něco o TRON-u!

Tron a Tether uzavírají partnerství – tohle jsme nečekali

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na