Jak funguje a co nabízí Binance karta?

Share This Post

S narůstajícím počtem kryptoburz a směnáren přicházejí i nové služby poskytující uživatelům větší komfort při správě svých aktiv. Jednou z takových služeb je i platební karta, která sice není až tak úplnou novinkou v oblasti bankovnictví, ale ve spojitosti s kryptoaktivy jde o unikátní propojení staré a nové technologie. V tomto článku se podíváme konkrétně na jednu takovou platební kartu, konkrétně na Binance Visa kartu. Jak funguje tato karta a co nabízí?

Jak vypadá Binance karta
Jak vypadá Binance karta, zdroj: Binance.com

Binance Visa karta je platební karta spojená s Binance, největší kryptoburzou na světě, a je vydávána velmi dobře známou společností VISA. To umožňuje držitelům těchto karet využívat široké možnosti, jak to známe u tradičního bankovního účtu, ale v tomto případě jde o propojení karty s obchodním účtem na burze Binance.

Kartu si objednáte, kliknete-li přímo na tento link: https://www.binance.com/en/cards, nebo přejdete v hlavičce webové stránky Binance do části Finance a poté kliknete na Binance Visa karta (Binance Visa Card).

Binance Visa karta řeší problém placení za zboží a služby kryptoměnami taktéž u společností, které ještě platby v kryptoměnách nepřijímají, ale akceptují platbu kartou VISA. Jak je to možné? Řešení je snadné!

Jak funguje Binance karta?

Při použití karty Vám Binance automaticky prodá Vaše kryptoměny v aktuálním kurzu na burze Binance. A to jen v takové částce, kterou od Vás poskytovatel služby nebo prodejce zboží požadují. Nevýhodou ale je, že není možné k platbě použít všechny kryptoměny, ale jen ty, které Binance karta podporuje, například Bitcoin, Ethereum nebo populární Cardano. Na platbu lze v naší oblasti použít i jednu fiat měnu, a tou je euro.

Rozhraní altcoinů
Rozhraní altcoinů, zdroj: Binance.com

Samozřejmě, Binance karta neprodává kryptoměny náhodně, ale podle přesně Vámi zadaných nastavení, tedy jaké kryptoměny má prodávat, v jakém pořadí nebo zda použít i zmíněnou fiat měnu.

Burza Binance je aktuálně nejlepší a nejznámější kryptoměnová burza, kde můžeš nakoupit a obchodovat kryptoměny. Využij náš link a získáš doživotní slevu na obchodování.

Kartu si zřídíte v obchodním účtu burzy do několika minut a můžete ji začít okamžitě používat k platbám v internetových obchodech, protože systém Vám vygeneruje virtuální platební kartu s číslem karty a CVV. Fyzickou platební kartu není potřeba objednat zvlášť a karta Vám přijde automaticky domů na Vaši adresu přibližně do dvou týdnů.

Cashback a poplatky Binance karty

Vedení platební karty je bezplatné. Poplatky jsou pouze za výběr hotovosti z bankomatu, a ty jsou různé podle toho, jaký bankomat použijete. Doporučuji používat bankomaty velkých bank a v žádném případě nevybírat hotovost z bankomatů označených velkým ATM.

Za používání karty Vám Binance vyplatí bonus ve výši od 1 % až po 8 % z každé bezhotovostní platby. Za výběr z bankomatu nedostanete nic. Bonus je vyplacen přímo na kartu, a to v podobě tokenu BNB.

Cashback Binance karty
Cashback Binance karty, zdroj: Binance.com

Službu ocení všichni majitelé obchodních účtů Binance, kteří chtějí své zisky vybírat bez nutnosti posílat finanční prostředky zpět na své kreditní karty nebo bankovní účty, či dokonce chtějí část svých financí krátkodobě držet v kryptoměnách.

Přečti si také náš kompletní návod na burzu Binance: Binance recenze – Návod, zkušenosti, poplatky a futures obchodování | 2021

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....