Jak vidí budoucnost kryptoměn šéf burzy FTX a zároveň nejbohatší člověk tohoto odvětví?

Share This Post

Generální ředitel kryptoměnové burzy FTX Sam Bankman-Fried je považován za jednoho z nejbohatších lidí v odvětví digitálních měn. Před nedávnem se na Twitteru podělil o svůj názor na budoucnost kryptoměn.

Jak vidí budoucnost kryptoměn šéf FTX?

Podle Frieda je klíčovým aspektem pro úspěšnou budoucnost kryptoměn odstranění napětí mezi regulačními orgány a kryptoměnovými společnostmi. Aktuální situace je podle něj dost vyhrocená, což vyvolává frustraci na obou stranách.

Přečti si také: Která kryptoměna v roce 2022 udělá největší zhodnocení? Anketa

Pokud chceš nakupovat kryptoměny přes internet, jednoznačně doporučujeme použít burzu Binance, kde máš široký výběr coinů a jedny z nejnižších poplatků na trhu. Ty si ještě můžeš snížit o 5 %, pokud si vytvoříš účet přes >>> tento odkaz <<< a o dalších 25 % nákupem BNB tokenů.

Šéf burzy FTX si myslí, že by měl existovat jednotný regulační režim pro všechny společnosti, které se zabývají digitálními měnami.

„Cílem tohoto všeho je vyjít z této situace jako vítěz. Mít zabezpečenou ochranu zákazníků a určitou regulační jasnost, aby se spotřebitelé i instituce cítili pohodlně při interakci s ekosystémem digitálních aktiv.“

Překvapivě se opřel i do samotných blockchainů. Některé z nich stále bojují s problémem škálování a rychlostí transakcí. A to je podle Frieda největším problémem, který může pozastavit masové přijetí kryptoměn. Ani jeden z blockchainů podle něj nedosáhl požadované úrovně škálovatelnosti.

„Vždy se směju, když představitelé některých blockchainů tvrdí, že jejich systém je už rychlý. Žádný takový není! Rychlý znamená dosahovat miliony TPS. To ještě nikdo nedokázal.“

Sam Bankman-Fried se před nedávnem vyjádřil i pro web Business Insider. Jeden z nejbohatších lidí ze světa kryptoměn s čistým majetkem 22,5 miliardy dolarů hovořil zejména o budoucnosti burzy FTX. Jeho největší obavou je, že by se burza stala nefunkční a pomalou. Kryptoměny však považuje za něco, co dokáže tento svět změnit k lepšímu.

„Toto odvětví má potenciál zlepšit životy mnoha lidí.“

Mohlo by tě zajímat: Silvestr ve virtuálním světě není žádný problém – plánuje ho Decentraland!

Related Posts

Šest miliard dolarů v BTC přesunula pátá nejbohatší bitcoinová velryba

Pátá největší BTC holdingová adresa – také nazývaná „37X“...

Cena bitcoinu se vrátila na 70 000 dolarů

Bitcoin získat zpět hranici 70 000 USD, když se...

Polygon zkEVM nefungoval kvůli problémům s blockchain sekvencerem

Polygon, řešení pro škálování vrstvy 2 Ethereum, oznámil, že...

MicroStrategy prodává dalších 604 milionů dolarů bankovek na nákup 9 000 bitcoinů

MicroStrategy, jeden z největších veřejných držitelů bitcoinů, dokončil další nabídku...

Binance nabízí odměnu 5 milionů dolarů

Kryptovelryba koupila 314 milionů tokenů BOME ještě před uvedením...