Jordan Belfort: Držte sa ďalej od všetkých kryptomien okrem bitcoinu a etherea

Share This Post

Neslávne známy americký burzový maklér, motivačný rečník a autor knihy „Vlk z Wall Street“ vo svojom nedávnom videu vyhlásil, že bitcoin a ethereum sú jedinými kryptomenovými aktívami, ktorými by sa investori mali práve zaoberať. Čo ďalšie vyhlásil známy americký maklér?

Jordan Belfort: Bitcoin a ethereum sú jedinými aktívami

Burzový maklér, ktorý sa stal inšpiráciou filmu „Vlk z Wall Street“ od Martina Scorseseho, pred nedávnom nahral video na svoj oficiálny YouTube kanál, v ktorom hovorí o súčasnej situácii na kryptomenovom trhu a možnosti investície.

Podľa jeho slov sú bitcoin a ethereum jedinými kryptoaktívami, ktorými by sa investori mali v súčasnej dobe zaoberať. Vo svojom videu nazvanom „My Current Crypto Update“ tiež varuje, že ľudia by mali do kryptomien investovať iba malú časť svojich prostriedkov kvôli vysokej volatilite.

Jordan Belfort tiež reagoval na súčasnú situáciu okolo pádu kryptomenovej burzy FTX. Vyhlásil, že ľudia by nemali ignorovať prvé dve popredné kryptomeny a sú podľa neho jediné, ktorými by sa investori mali počas súčasného medvedieho trhu zaoberať.

Belfort vo videu tiež vyhlásil, že nepredal žiadnu z kryptomien. Vo videu uvádza:

Nepredal som ani jednu a kupujem ďalšie. To neznamená, že si nemyslím, že to pôjde nízko, pretože si myslím, že to v krátkodobom horizonte pravdepodobne pôjde trochu nižšie. Ale z dlhodobého hľadiska verím, že ak budete držať tieto mince päť alebo desať rokov, verím, že tieto dve majú skvelú šancu byť podstatne vyššie, ako je tomu dnes.

V čase písania článku sa cena BTC pohybuje okolo 17 100 USD podľa KMC, cena ETH sa pohybuje okolo 1 266 USD.

Legendárny burzový maklér sa už v minulosti niekoľkokrát vyjadril na adresu kryptomien. Na celé video kanála The Wolf of Wall Street s Jordanom Belfortom sa môžete pozrieť pod priloženým odkazom TU. [1]

Sme novo aj na LinkedIn, kde zdieľame najlepšie články. Smelo nás tam môžete sledovať. Ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa kryptomien, neváhajte sa pridať do našej diskusnej skupiny na Facebooku. Pre viac informácií sa nezabudnite pripojiť aj na náš oficiálny discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zábavný a zaujímavý obsah. Máme tiež Youtube kanál, kde môžete dať odber, aby vám neutieklo žiadne video alebo stream.

Zdroje: youtube.com

Related Posts

V Kórei narastá počet kryptoscamov cieliacich na mladé ženy

Nedávna štúdia odhalila nárast juhokórejských podvodov s kryptomenami, ktoré...

Největší japonská letecká společnost spouští tržiště NFT

30. května All Nippon Airways (ANA), největší letecká společnost...

JPMorgan: Pokiaľ sa bitcoin bude podobať zlatu, dosiahne 45 000 USD

Podľa analytikov bankového giganta JPMorgan by mohol Bitcoin v...

Arthur Hayes predpovedá volatilný rok 2023, po ňom má prísť silná bitcoinová rely

Bývalý generálny riaditeľ spoločnosti Bitmex Arthur Hayes vysvetľuje, prečo...

Trezor hlási medzitýždenný nárast tržieb o 900 %

V oblasti hardvérových peňaženiek sa často spomínajú výrobcovia Ledger...

TA – predikcia ceny bitcoinu pre nasledujúce obdobie

Tento týždeň nám cenu bitcoinu ovplyvňovala veľa politika a tvorba...