Kanada schválila tři Ethereum ETF! Co to znamená pro cenu ETH?

zdroj:kryptomagazin.sk
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Velikonoční akce! VIP, Signály a Kurzy, vše se slevou 50 % .

  • Trading11 VIP  – základní analýzy, týdenní streamy a postřehy ze světa kryptoměn
  • Trading11 Signály  – přístup do VIP, k tomu více streamů, LIVE chat na Discordu a hlavně signály na nákup a prodej (nejen) kryptoměn

Druhá největší kryptoměna, Ethereum, má za sebou silné dny a minulý týden dokonce překonala cenu 2500 dolarů. Aktuální ATH je na hodnotě 2550 USD. Za posledních pět dní jsme zaznamenali růst o téměř pět set dolarů.

Ethereum v posledních dnech ukazuje svou sílu a Kanada schvaluje tři nové ETH ETF!

Ethereum se stále pohybuje v tandemu s Bitcoinem. I ten nedávno dosáhl nového ATH, ovšem nyní se pohybuje kolem 56 900 dolarů, jelikož víkend přinesl menší propady celého krypto trhu. Ethereum se však stále drží vysoko a zdá se, že v intervalu 2300 – 2400 dolarů se vytvořila silná technická hladina.

1D ETH / USD - Bitstamp
1D ETH / USD – Bitstamp

Ethereum za silné pohyby během posledních dnů může vděčit i nedávným zprávám o schválení tří nových kanadských ETF. Kanadští investoři tak získají přístup k Ethereu přes společnosti Purpose Investments, Evolve ETFs a CI Global Asset Management.

Zatímco většina obyčejných lidí preferuje nákup kryptoměn přes burzy, jako je Coinbase či Binance, akreditovaní investoři, kteří mají na trhu desítky milionů dolarů, si něco takového nemohou dovolit. Hledají regulovaný přístup ke kryptoměnám a ETF jsou jednou z nejlepších možností.

Aktuálně už v Kanadě více než měsíc fungují Bitcoinové ETF, které mají obrovský úspěch a dokonce vedou na trhu, a společnosti Grayscale ukrady velkou část zákazníků. Kanada v tomto směru vede před celým světem

Bude zajímavé sledovat, jak cena Etherea zareaguje na tyto zprávy. Když byly schváleny BTC ETF, během jediného týdne přes ně investoři nakoupili více než deset tisíc mincí. Ethereum tedy s velkou pravděpodobností čeká zajímavý příliv kapitálu.

Chcete-li nakupovat Ethereum, Bitcoin či jiné kryptoměny, jednoznačně doporučujeme využít služeb burzy Binance. Najdete zde široký výběr coinů a nově dokonce i akcie. Můžete tu nakoupit například akcie Tesly či nové akcie burzy Coinbase.

Vytvořte si na Binance účet přes >>> tento odkaz <<< a získáte doživotní slevu 5 % na obchodní poplatky.

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.