Kraken zahájil mobilní obchodování v USA – konkurence pro Coinbase?

zdroj:kryptomagazin.sk
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Kraken, jedna z hlavních globálních krypto burz spustila mobilní aplikaci na obchodování s kryptoměnami jako nový krok na podporu adopce průmyslu ve Spojených státech.

Společnost ve středu oznámila, že její nová aplikace je nyní k dispozici pro většinu USA a dalších zemí po celém světě pro uživatele iOS i Android.

Aplikace umožňuje uživatelům obchodovat s více než 50 kryptoměnami jako Bitcoin (BTC) a Éter (ETH), prostřednictvím smartphonů. Tento krok následuje po zavedení mobilní aplikace Kraken v Evropě letos v lednu.

“Tato spotřebitelská aplikace je našim prvním velkým vpádem do podpory širší adopce v mnohem zjednodušenějším a snadno použitelném rozhraní, ” poznamenal hlavní produktový ředitel společnosti Kraken Jeremy Welch.

Spuštění nové aplikace přichází uprostřed navýššeného objemu obchodů Kraken, který je v květnu meziročně více než šestinásobný, uvedl Welch. “Posledních pět měsíců bylo v Krakenu dost neskutečných. “Zaznamenali jsme nárůst nových klientů”, dodal.

Čtěte také – Top 3 indikátory, podle kterých Bitcoin znovu začne růst

Kraken jako konkurence pro Coinbase

Společnost Kraken, která byla uvedena na trh v roce 2013, tvrdí, že má dosud 7 milionů zákazníků. To z ní činí jednu z největších světových platforem s kryptoměnami. Přímo tak konkuruje společnostem jako Binance, Huobi a Coinbase. Burza je podle údajů z CoinMarketCapu zařazena na čtvrtou největší platformu pro obchodování s kryptoměnami podle denních objemů obchodů v době psaní tohoto článku.

Nově zavedená aplikace společnosti Kraken nebude podporována v celé Americe. Burza nenabízí služby obyvatelům Washingtonu a New Yorku z důvodu “nákladů na dodržování regulačních opatření”. Společnost je registrována jako peněžní služba v síti Financial Crimes Enforcement Network (FinCEN) Ministerstva financí USA a tvrdí, že splňuje “zákonné a regulační požadavky ve všech jurisdikcích”.

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.