McAfeeho decentralizovaná burza je v beta verzi – Pojďte si ji vyzkoušet

0
mcafee dex

Kontroverzní „celebrita“ v kryptoměnovém světě John McAfee nedávno na internet vypustil video, ve kterém se rozhovořil o kryptoměnách a celkově o světě. Vyjádřil v něm nespokojenost s přístupem vlád, které ovládají fiat měny a fanoušků kryptoměn se zeptal, na co chtějí využít tuto revoluční technologii. Na spekulace? Nebo se pomocí nich pokusíme dosáhnout ideálu svobody?

A o tom je i jeho nová decentralizovaná burza. Podle McAfeeho mají klasické centralizované burzy stejné problémy jako celý klasický finanční systém. Pár lidí na vrcholu drží všechny tokeny zákazníků a má nad nimi obrovskou moc. Nemluvě o tom, že centralizované burzy mohou zkrachovat nebo je může zavřít policie.

 

 

McAfee DEX tyto problémy mít nebude. Podle tvůrců tato nová burza nikdy nebude vyžadovat KYC a nepoužije geoblocking. Přístupná je všem 24/7 a obchodovat můžete přímo z vaší peněženky.

Nečekejte žádné zázraky!

McAfee si je vědom toho, že instantní zázraky neexistují. Proto při spuštění burzy dodal, že nemáme očekávat žádnou velkou obchodní aktivitu.

„Hrajte se s tím (s burzou) a neočekávejte žádné zázraky. Hrajte se s tím, dokud se nestane realitou.“

Poplatky a hostování

Tento nový DEX si účtuje 0,25% poplatky při taker objednávkách a žádné maker poplatky. To znamená, že pokud se zúčastníte budování orderbook, vaše coiny se po vyplnění objednávky vymění ZDARMA. Podobnou výhodu dnes už nemá žádná velká kryptoburza. Například Coinbase Pro nedávno zvýšila své poplatky pro malé klienty až na 0,5 %!

Zajímavý je i systém hostování burzy. Samozřejmě, pokud by byla dostupná pouze na jedné webové adrese, vlády by ji mohly jednoduše zablokovat. V zájmu zachování decentralizace je tedy možné zpřístupnit burzu na jakékoliv doméně. V cestě vám stojí jen „malý instalační poplatek.“

McAfee těmto stránkám říká DEX portály.

Samotný DEX funguje na Ethereum blockchain a jakýkoliv ERC-20 token bude zalistován zcela zdarma. V blízké budoucnosti se přidá i podpora pro NEO a EOS blockchainy.

Věříte v blížící se altcoin rallye? V tom případě byste se na něj měli patřičně připravit! Podívejte se na náš stream, kde vám poradíme.

LIVE Trading 2.0 – Jak vydělat na altcoin rallye? – ve 13:00

Zdroj:
cointelegraph.com

avatar
  Subscribe  
Upozornit na