Monero (XMR) ožívá – Velká aktivita, nové ATH + možný vývoj do budoucna

zdroj:kryptomagazins.sk
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

O kryptoměně Monero (XMR) jsme v tomto roce téměř vůbec neslyšeli. Trendy jsou nastaveny jiným směrem, ale Monero přesto pomalu a nepozorovaně stouplo na své ATH, přičemž i on-chain data ukazují zvýšenou aktivitu a zájem o tuto kryptoměnu.

Aktivita roste

K květnu 2021 kryptoměnu Monero přijalo 960 společností na celém světě. Z nich 23,3 % se nachází v USA, 10,7 % v Rusku a 6,9 % ve Velké Británii. Kromě toho on-chain data na síti Monera vykazují působivý růst. V období od dubna 2020 do května 2021 denní počty transakcí stouply z přibližně 10 000 za den na téměř 23 000 za den. Celkově se uskutečnilo 5 868 096 transakcí. To představuje v průměru 16 076 transakcí za den.

Monero je rovněž jednou z nejstarších kryptoměn a veteránů, jenž jsou tu s námi již dlouho let a tyto kryptoměny jsou “prověřené v boji”. Monero je anonymní kryptoměna a v případě zpřísňujících se pravidel a regulací v oblasti kryptoměn by mohla zaznamenat výrazně zvýšený zájem.

Možný budoucí vývoj

XMR se od začátku března posouvá nahoru rychlejším tempem. Pohyb směrem nahoru vyvrcholil dosažením nového maxima 517,60 USD 7. května. Aktuálně se obchoduje nad oblastí 410 dolarů. Tato úroveň je důležitá, protože slouží jako velmi silný support od předchozího historického maxima, které bylo dosaženo v roce 2018. Technické ukazatele jsou býčí, což podporuje možnost, že XMR se od této hodnoty odrazí nahoru. Pokud je to tak, další rezistence by se našla někde na 743 dolarech. Je to hodnota získaná na základě Fibonacciho.

Vůči BTC Monero rovněž roste. Dostalo se nad hladinu 0,0063 BTC, která působila mnoho měsíců jako silný support. Nejbližší rezistence je v oblasti 0,0112 BTC.

XMR / BTC

Shrnutí

Technická analýza je však jedna věc a druhá věc jsou fundamenty. Ty aktuální hýbou s cenami mnohem více než jsme si mohli všimnout poslední dny. Největší dominantou XMR jsou jeho anonymita a také fakt, že se jedná o anonymní kryptoměnu, která je poměrně známá a akceptována, jak již bylo zmíněno výše. V případě nepříznivých událostí, jako jsou zpřísňování vlastnictví kryptoměn, různé regulace a podobně, by právě tato kryptoměna mohla začít významně růst. To jsou však všechno spekulace, ale v rámci diverzifikace portfolia je vhodné vlastnit nějaké kryptoměny s takovými charakterovými rysy.

Neriskujte, přenechte obchodování robotům

Pokud si netroufáte na obchodování, máte k dispozici alternativu v podobě automatických trading botů, kteří obchodují za vás. Jen si jednoduše nastavíte v šabloně hodnoty a hotovo – odteď už všechno za vás provádí bot a vy jen sledujete zisky. Připravili jsme pro vás 2 články, ve kterých se dozvíte jakou investiční strategii využívá robot, jak si takového robota můžete nastavit a také uvidíte i jeho reálnou statistiku, abyste měli lepší přehled.

Založil jsem i telegram skupinu, kde zveřejňuji různé informace, statistiky, tipy a nastavení ohledně robotů. Můžete se přidat i vy, vše je zdarma.

První článek: Úspěšná investiční strategie DCA – nechte roboty obchodovat za vás!

Druhý článek: RECENZE + NÁVOD – Podívejte se, jak jednoduše nastavit trading bota + statistika zisků

BONUS: Stálý profit bez ohledu na cenu? Při nastavení SHORT + LONG robota na jednom páru ano!

Statistika: Statistika trading botů za duben – Zatím daleko nejziskovější měsíc tohoto roku!

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.