Morehead: Bitcoinové rally je na ceste

Share This Post

Generálny riaditeľ investičnej spoločnosti Pantera Capital, Dan Morehead, v nedávnom rozhovore vyhlásil, že ďalší býčie rally bitcoinu je na ceste. Kedy očakáva CEO Pantera Capital vzostup najväčšej kryptomeny sveta a koniec kryptozimy?

Morehead: Rally bitcoinov na ceste

Dan Morehead, generálny riaditeľ spoločnosti Pantera Capital, pred nedávnom poskytol rozhovor pre spravodajský portál Bloomberg, kde sa venoval súčasnej situácii na trhu s kryptomenami.

V rozhovore Morehead vyhlásil, že kryptomenová zima by mala v blízkej dobe skončiť a cena bitcoinu by sa mohla opäť vyšvihnúť smerom nahor. Podľa jeho slov prevaha dvoch najväčších kryptomien začala miznúť a ľudia by mali venovať pozornosť ďalším projektom.

Dan Morehead pre portál Bloomberg uviedol:

„Prešli sme tromi veľkými cyklami medvedieho trhu. Vlastne si myslím, že sme v júni dosiahli minimum a sme na ďalšom býčom trhu. Môže to byť kamenisté a môže to chvíľu trvať, ale myslím si, že sme na ďalšej rally etape.

Morehead predpovedá, že v súvislosti s býčím trendom na bitcoine bude cena naďalej rásť 2,5x ročne. CEO Pantera Capital tiež spomenul, že kryptomenové odvetvie sa v posledných mesiacoch zmenilo a už sa nepohybuje čisto okolo bitcoinu a etherea.

„Bitcoin už nie je všetko. Bývali doby, kedy bitcoin tvoril 100 % trhu a na chvíľu bol bitcoin a ethereum v podstate všetkým…

V čase písania článku sa cena BTC pohybuje okolo 21 200 USD podľa KMC.

Záver

Kryptomenová komunita v súčasnej dobe vyzerá ETH Merge. Čo si o súčasnom vývoji kryptomien myslíte vy? Podeľte sa s nami o svoj názor do komentárov. 

Ak máte akýkoľvek dotaz týkajúci sa kryptomien, neváhajte sa pridať do našej diskusnej skupiny na Facebooku. Pre viac informácií sa nezabudnite pripojiť aj na náš oficiálny discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zaujímavý obsah.

Related Posts

Prípad Ripple: Advokát XRP odhaduje víťazstvo SEC na “menej ako 3 %”

V prebiehajúcej právnej bitke medzi spoločnosťou Ripple a Komisiou...

VanEck predpovedá, že Ethereum dosiahne do roku 2030 11 800 USD

Nedávny hard fork Etherea, ktorý umožňuje používateľom vybrať stakované...

Výnosy kryptoměn souvisejících s AI vzrostly po spuštění ChatGPT až o 41 %

Nedávná studie provedená výzkumníky z Blockchain Research Lab v Hamburku...

Obtiažnosť ťažby bitcoinu dosiahla historické maximum

Obtiažnosť ťažby bitcoinu (BTC) sa 31. mája navýšila a...

Binance školila českých policajtov a prokurátorov v Prahe

Spoločnosť Binance usporiadala v minulom týždni sériu seminárov pre...