Komunita vyzývá roboty, kteří spamují krypto vlákna Twitteru

Share This Post

Twitter je platforma pro členy komunity, kde mohou diskutovat o různých pohledech na problémy v kryptoprostoru. Produktivním diskuzím však často brání roboti, kteří spamují „proč o tom nikdo nemluví?“ často v kombinaci s odkazem na stinné projekty nebo podvodné vstupní stránky. Kvůli tomu komunita vyjadřovala svůj hněv různými způsoby, přičemž někteří používali satiru či dokonce umění. 

Kryptoanalytik Lark Davis zveřejnil snímek obrazovky robotů, kteří předstírají, že jsou CEO Binance, Changpeng Zhao. Davis označil Twitter a vyzval je, aby problém vyřešili. Analytik zároveň popsal vlákna Twitteru jako „pustinu robotů“. 

Sám Zhao se k problému také vyjádřil a řekl, že roboti by měli mít vysokou prioritu na seznamu úkolů na Twitteru. Generální ředitel Binance sdílel video, které ukazuje, jak mnoho jeho imitátorů zaplavuje vlákno. Zhao také objasnil, že pokud to lidem nebylo zřejmé, nekomentoval vlákno, které ukázal. 

Poukázání na problém uměním

Na problém upozorníl také obchodník s kryptoměnami Scott Melker svým vlastním způsobem. Umělec učinil své vlastní prohlášení tím, že přeměnil podvodné tweety na digitální umělecký kostým. 

 

Elon Musk sliboval konec podvodných botů

V dubnu miliardář Elon Musk v jednom z rozhovorů řekl, že pokud úspěšně koupí Twitter, jednou z jeho hlavních priorit bude odstranění armád podvodných botů v rámci sociální platformy. Podle Muska roboti platformu „mnohem zhoršují“, čímž na tento problém upozorňují. 

Jak se podvodům vyhnout

Dne 21. srpna zveřejnil analytik kybernetické bezpečnosti vlákno, jehož cílem je pomoci nezkušeným uživatelům kryptoměn vyhnout se podvodům založeným na Twitteru. Analytik zdůraznil, že podvodníci používají mnoho strategií, jako jsou falešné airdrops, falešné projekty a malware.

Related Posts

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...

Napodobitelé Vitalika Buterina rozšiřují ETH phishing před The Merge

Humbuk kolem The Merge přilákal hejno podvodníků, kteří aktivně...

Burza Huobi odstraní Monero a další mince sloužící na ochranu soukromí

Kryptoměnová burza Huobi odstraní ze své platformy sedm různých...