[OFICIÁLNE] Predstavujeme členstvo STANDARD 2+1 – Zaplaťte si dva roky a tretí dostanete ZDARMA

0
bitcoin trading11 analyza

Pred časom sme z nášho e-shopu odstránili členstvo STANDARD Lifetime, ktoré sa v posledných mesiacoch tešilo relatívne veľkej obľube. Odvtedy sa nás pýtate, či ho ešte niekedy sprístupnime. Odpoveď je nie. Vytvorili sme však pre vás nové dlhodobé členstvo, ktoré je podobne nacenené a zabezpečí vám prístup k celému webu Trading11.com na tri roky.

Prečo sa oplatí kúpiť si STANDARD 2+1

Ako napovedá názov, toto členstvo je špeciálne. Stačí zaplatiť za 2 roky a tretí vám dáme zdarma. V porovnaní s naším najúspešnejším produktom – STANDARD M (prístup na 30 dní) toto dlhodobé členstvo cenovo vychádza veľmi dobre.

  • STANDARD M – 399 Kč / mesiac
  • STANDARD 2+1 – 222 Kč / mesiac

Ušetríte tak takmer 50 %.

Ale pozor! Akciové členstvo STANDARD 2+1 je obmedzené. Predávame iba 100 kusov a potom bude, podobne ako STANDARD Lifetime, navždy odstránené z nášho e-shopu.

Členstvo STANDARD 2+1 nájdete v tomto linku.

Prečo práve tri roky?

Na Trading11 sme veľkí proponenti bitcoinových ekonomických cyklov. Jeden cyklus trvá priemerne 4 roky. Začína akumuláciou (rok 2019), pokračuje vytvorením býčieho trendu (rok 2020), mega hypom a vytvorením bubliny (rok 2021) a nakoniec prasknutím bubliny a prepadom o 70-90 % (2022).

Kúpou členstva STANDARD 2+1 získate podporu profesionálov počas celého nasledujúceho cyklu. S využitím vedomostí a postrehov našich obchodníkov budete vedieť, kedy dobre nakúpiť a kedy predať. Získate množstvo vedomostí o obchodovaní, a s trochou šťastia sa z vás po roku 2021 stanú milionári. Robíme a budeme robiť všetko pre to, aby bola kúpa členstva STANDARD 2+1 zďaleka najlepšou investíciou vášho života.

Tak čo, veríte nám? My si rozhodne veríme!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na