Populární hra CS:GO se výrazně mění – přibyly nové zajímavé funkce!

Share This Post

Populární hra Counter Strike: Global Offensive (CS:GO) přichází s novou, významnou změnou. Od teď už kromě skinů a různých jiných věcí v této hře můžete získat i různé unikátní postavy/charaktery.

Staré časy jsou pryč

Hráči Counter-Strike již 20 let během zápasů používají základní postavy, které není možné si vybírat. Měli jste na výběr ze dvou hlavních skupin. Teroristické frakce, jako například Phoenix Connexion nebo Elite Crew, bojovaly proti specifickým skupinám jako GSG-9 a SAS. Tyto postavy byly ve hře zažité dlouhá léta. Avšak přichází obrovská změna. S operací Shattered Web se tento celý systém mění.

Poprvé ve hře CS:GO odemknete zcela nové postavy postavené na T (terrorists) a CT (counter-terrorists) na libovolné mapě,“ píše Valve oznamující aktualizaci. „Všechny tyto nové charaktery, ať už CT, nebo T, jsou k dispozici jako odměny za pokrok v misi. Dokončete mise a získejte hvězdy. Následně si budete moci odemknout tyto postavy.

Nové postavy a nová operace

Nové postavy jsou v podstatě odemykatelné skiny. Je jich 22 a společnost Valve je používá na rozlišení úrovně, jako například „Superior agent“ a „Exceptional agent“. Nejvyšší úroveň jsou „Master agents“, jako je velitel Ricksaw nebo speciální agent Ava z FBI. Tyto čtyři postavy mají speciální hlasy a animace.

Shattered Web, první operace hry CS:GO za poslední dva roky má cenu 15 dolarů. To je nepochybně vyšší cenovka než 6 dolarů, které stála operace Hydra (2017) anebo operace Wildfire (2016). Tyto dřívější operace většinou zavedly nové mapy a režimy do CS:GO, které Shattered Web také obsahuje. Studio, Lunacy a Jungle, z nichž každá je k dispozici v různých režimech hry. K dispozici je již tradičně i balík nových skinů, nálepek a graffiti.

Snaha napodobit hry jako například Forno?

Tato otázka zřejmě vyvstala v hlavě každému, kdo si tuto novinku přečetl. Na druhé straně, dnešním trendem u vývojáře her je přidávat do hry různé skiny na zbraně, postavy a podobně, za které musí hráči platit. CS:GO mělo dosud hlavně své „bedničky“. Doba se však mění a Valve se snaží přizpůsobit. Otázkou však je, jaké ohlasy to vyvolá v řadách hráčů CS:GO.

Co číst dál?

Únik ropy pri Brazílii môže spôsobiť obrovskú ekologickú katastrofu

Zdroj:
Pcgamer.com

Related Posts

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...