R. Kiyosaki varuje před potravinovou krizí, říká, že je čas investovat do „tuňákových konzerv“, protože nemůžete jíst bitcoiny ani zlato

Share This Post

Vzhledem k tomu, že trh s kryptoměnami zažívá dramatický pokles hodnot, což nechává odborníky a investory v nejistotě, jeden významný investor varuje před krizí, která se odehrává jinde.

Autor knihy o osobních financích „ Bohatý táta, chudý táta “ Robert Kiyosaki se 13. června na Twitteru podělil o své myšlenky na současnou globální inflační situaci, varoval před potenciálním nedostatkem potravin a nevýhodami investic do konkrétních oblastí. 

Konkrétně otevřený finanční guru naznačil, že inflace se chystá zesílit, což ovlivní dodávky potravin, a že by se lidé měli zaměřit na investice do „plechovek s tuňákem a pečenými fazolemi“ namísto zlata, stříbra a bitcoinu.

„Nejlepší INVESTICE: Plechovky s tuňákem. Inflace se chystá vzlétnout. Nejlepší investicí jsou konzervy tuňáka a pečených fazolí. Nemůžete jíst zlato, stříbro nebo bitcoiny. Můžete jíst konzervy tuňáka a pečené fazole. Jídlo je nejdůležitější. Další problém s hladověním. Investujte do řešení. Opatruj se.“

Katastrofa na obzoru?

Stojí za zmínku, že Kiyosaki už nějakou dobu varuje před blížící se katastrofou. Koncem května o ní Finbold informoval, svět údajně čelí nebezpečí další světové války. Zároveň všem poradil, aby „šetřili zlato, stříbro, bitcoiny, jídlo, zbraně a kulky“.

„Bohatý táta“ také vyjádřil své přání koupit bitcoiny během propadu v polovině května a zdůraznil, že „krachy jsou nejlepší čas na zbohatnutí“. Tehdy řekl, že čeká, až bitcoin klesne na 17 000 dolarů.

Pokud si to mezitím nerozmyslí (s ohledem na jeho poslední výroky), mohl by dostat svou šanci. Nyní bitcoin klesl již na úroveň 23 500 USD. 

Related Posts

Singapurskí byrokrati vysvetľujú, prečo nemali na zozname výstrah FTX, ale Binance

Singapurská centrálna banka vysvetlila, prečo bola Binance na jej...

Sú obavy o Kucoin namieste? Takmer pätinu rezerv drží vo svojom tokene KCS

V horúcej snahe upokojiť znepokojených investorov a zabrániť vyberaniu...

Väčšina bitcoinových adries je aktuálne v strate

Najnovšie dáta analytickej spoločnosti IntoTheBlock ukazujú, že viac ako...

FTX dlhuje viac ako 3 miliardy dolárov svojim 50 najväčším veriteľom!

Krachujúca kryptoburza FTX, ktorá donedávna patrila k tým najväčším...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Dôležitá aktualizácia pre Solanu

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Získání finančních prostředků z FTX může trvat roky nebo dokonce desetiletí

Zatímco investoři touží vědět, kdy budou moci získat své...