Shiba Inu sa pripravuje na rast – Aký má tento rok potenciál?

Share This Post

Shiba Inu (SHIB) je aktuálne druhý najväčší meme coin inšpirovaný psom. Trhová kapitalizácia sa blíži 6,5 miliardám USD. Aktuálna cena sa pohybuje okolo 0,000011 USD a pripravuje sa na skorý rast. V tom nás utvrdzuje aj fakt, že jeho cena zostala stabilná aj napriek nedávnemu výstrelku konkurenčného Dogecoinu.

Pri pohľade na technickú analýzu je vidieť na dennom grafe formujúci sa vzostupný trojuholník. Ten naznačuje možnosť skorého rastu pokojne o viac ako 30 %. Zdola nás podporuje 200-dňový kĺzavý priemer. Stačí tak prelomiť pásmo rezistencie medzi 0,00001170 a 0,00001215 USD (označené žlto).

Relative Strength Index (RSI) je okolo 50, čo naznačuje nerozhodnosť trhu. A pred nami je predĺžený veľkonočný víkend, ktorý tiež veľa zaujímavých informácií pravdepodobne neprinesie.

Shiba Inu sa pripravuje na rast - Aký má tento rok potenciál?Denný graf ceny Shiba Inu (SHIB) ukazuje pomerne peknú formáciu vzrastajúceho trojuholníka. Potenciálny rast naznačuje viac ako 30 % (zdroj: TradingView.com).

Vzostupný trojuholník sa často berie ako býčí signál. Token už od začiatku roka zvládol narásť o 35 % a pravdepodobne bude v raste pokračovať. Historické all-time high (ATH) je z 28. októbra 2021 na cene 0,000086 USD. Tam nám chýba ešte viac ako 87 %.

Záver

Podľa analýz sa bitcoin čoskoro pozrie na cenu 30 000 USD a ethereum sa v raste pripojí na 2 000 USD. Bolo by tak pravdepodobné, že aj ostatné altcoiny si zažijú nejakú tú rally. Tá by mohla aj SHIB vyniesť cez rezistenčné pásmo a cena by nám tak mohla ukázať pekný skokový nárast. Zdá sa, že potenciál k rastu ukazujú v poslednej dobe všetky kryptomeny vrátane aktuálne padajúceho Dogecoinu. Snáď do toho nepríde nejaká čierna labuť, ktorá by všetko zmarila.

Sme novo aj na sociálnej sieti LinkedIn. Ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa kryptomien, neváhajte sa pridať do našej diskusnej skupiny na Facebooku. Pre viac informácií sa nezabudnite pripojiť aj na náš oficiálny discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zábavný a zaujímavý obsah. Máme tiež Youtube kanál, kde môžete dať odber, aby vám neutieklo žiadne video alebo stream. Podporu nám môžete vyjadriť skrze Patreon TU.

ZDROJ: cryptonews.com

Related Posts

Aktuálna bitcoinová rally je iná. Zdá sa, že FOMO a YOLO sú späť

BTC sa nedávno dotkol 45 000 dolárov. Stalo sa...

JPMorgan: Krypto je pro zločince

Zastánci kryptoměn na sociální síti X poukázali na pokrytectví...

Michael Jackson na blockchainu a herní trendy Web3 v roce 2024

V tomto článku se dozvíte, jak se první nahrávka...

Bitcoinový těžař Phoenix vzrostl o 50 % po IPO v Abu Dhabi za 371 milionů dolarů

Společnost Phoenix Group zabývající se těžbou kryptoměn zahájila obchodování...