Škola tradingu – Představení nové série #1

Škola tradingu - Představení nové série #1
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Již dříve jsme avizovali několik změn v rámci tvorby nového obsahu na Trading11.com. Jednou z nich je i představení nové série pro začínající tradery.

Na úvod musím říci, že obchodování na burze v žádném případě není o ziscích. Dokonce ani o nablýskaných autech a Lambech. Pokud se chcete vydat na cestu tradera, čeká vás tvrdá a nudná práce, která bude trvat několik let. V této nové sérii vám v žádném případě nebudu slibovat a ani mluvit o magických ziscích. Na druhé straně ovšem, že sen o práci na burze a “pasivním příjmu” je reálný, nicméně není zdarma. Naučit se technickou analýzu, zacházet s trhem a pracovat s indikátorem se dá naučit. Ale pokud neobchodujete profesionální obchodní systémy, které zaručují dlouhodobou stabilitu, tak můžete vědět cokoli o burze. Je to ale zcela zbytečné…

Mohlo by vás také zajímat: ANALÝZA – Altcoin index stále pěkně drží, ustojí alty prodejní tlak?

Škola tradingu – Představení

Obsah kurzu bude velmi obsáhlý. Primární cíl ale bude zaměřit se na tvorbu obchodního systému a ochrany účtu. Podíváme se na obchodní systémy, které používám já, a ukážeme si, jak obchoduji na burze.

Obchodovat na profesionální úrovni se můžete naučit i v naší trading room. 

>>> Zhlédnout nabídku <<<

Mohu mít štěstí a vydělat milion?

A proč ne? Kdokoliv může mít štěstí. Dokonce i na burze. Kolik bylo investorů, kteří nakoupili například Bitcoin za 500 USD a nyní mají na účtu několik milionů. Na štěstí se ale v tradingu nespoléhá. Štěstí nemá každý… Naopak stabilní ziskový příjem z burzy může mít každý, ale jak říkám, je to o tvrdé práci a dostatečných informacích. Hlavně nesmím na závěr zapomenout připomenout, že většina, co měla štěstí na růst Bitcoinu, již za několik měsíců vše svojí chamtivostí na burze prohrála a dostala se na nulu.

Mohlo by vás také zajímat: Tento tweet od Elona Muska zcela mění pohled na Dogecoin! Chystá novou kryptoměnu?

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.