Skutečný růst BTC teprve začne! – TOP model trhu předpovídá cenu $ 300 000

ZDROJ:kryptomagazin.sk

Zostáva do konca 50 % zľavy na všetky naše produkty

BTC sfoukl očekávání téměř kohokoliv, když v roce 2021 vystřelil na více než 60 000 dolarů. A přestože cena zaznamenala nedávno prudký pokles, ATH se může jevit jako dlouhodobý vrchol. Jeden globální makro investor však tvrdí, že skutečný nárůst ceny BTC ještě ani nezačal.

BTC bullrun ještě ani pořádně nezačal!

Globální makro investor Dan Tapiero poukazuje na to, že nejsilnější část nového uptrendu bitcoinu ještě ani nezačala. Zakladatel společnosti DTaP Capital s více než 25 lety zkušeností s globálními makroinvesticemi upozorňuje na model stock-to-flow, který naznačuje, že měsíční RSI ještě musí dosáhnout “bodu obratu”.

Model “stock-to-flow” je založen na digitálním nedostatku aktiva a projektuje cenu BTC na 300,000 $ a více v průběhu příštího nebo dalších let. Samotný model není to, na co Tapiero odkazuje, ale naopak zdůrazňuje nedostatečnou volatilitu kryptoměn.

Bitcoin 90-denní volatilita / S & P 500 Index 260-denní volatilita
Bitcoin 90-denní volatilita / S & P 500 Index 260-denní volatilita

Tapiero upozorňuje na srovnání v minulosti, přičemž ukazuje, že volatilita dosahuje nejvyšší hodnoty v blízkosti dlouhodobých vrcholů. Bitcoin není zdaleka tak volatilní pokud se podíváme na graf 90denní volatility.

Čtěte také – Jeden z nejmocnějších lidí v Bitcoinu se rozhodl vzdát svých pravomocí – víme proč

Jak naznačuje Tapiero, mohlo by to znamenat, že vždy, když nastává korekce, následně přichází mnohem silnější nárůst.

Přístup do naší VIP skupiny, k signálům a kurzům obchodování nyní nabízíme se slevou 50 %, tak neváhejte a využijte ji. Akce platí do konce velké noci!>>> Získejte Trading11 signályanalýzy a kurzy <<<

Jak vysoko podle vás půjde Bitcoin v dubnu?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Chcete nakupovat Bitcoin za nejlepší cenu a bez zbytečných poplatků? Vytvořte si účet na Binance. Použijte k tomu >>> tento odkaz <<< a získáte slevu 5 % na všechny poplatky. A zde najdete návod na používání burzy.

V následujících měsících, kdy měsíční index relativní síly i volatilita začnou prudce stoupat oproti hodnotám zaznamenaným v minulosti a při současné cenové hladině by to mohlo poskytnout potřebnou hybnou sílu a zájem tlačit kryptoměnu nahoru.

Na druhou stranu, čím více kapitálu přichází do bitcoinu a čím více je síť akceptována, tím méně volatilní cenové akce časem nastanou. Je to konec volatilního bitcoinu z minulosti, nebo jak tvrdí Tapiero, skutečný nárůst teprve začne?