Společnost LG reaguje na konkurenční Samsung – do televizorů zavede NFT platformu

Share This Post

Jihokorejská společnost LG půjde cestou konkurence. Podobně jako Samsung, bude do svých vlajkových televizorů přidávat různé funkce pro práci s NFT.

LG a NFT

Jedna z největších jihokorejských společností svým zákazníkům umožní zobrazovat, nakupovat a dokonce i prodávat své NFT tokeny, a to přímo v televizoru.

LG tak velmi rychle zareagovala na svého největšího konkurenta – společnost Samsung, která na veletrhu spotřební elektroniky v Las Vegas představila nejnovější a průlomovou technologii v oblasti televizní techniky.

Mohlo by tě zajímat: Prodejci jsou podle této metriky vyčerpaní – začne Bitcoin znovu růst?

Chceš rychle nakoupit/prodat kryptoměny a neplatit obrovské sumy za tuto službu? V tom případě si najdi ověřenou směnárnu, která tě neokrade na skrytých poplatcích. My jednoznačně doporučujeme burzu Binance, kde najdeš široký výběr kryptoměn. Vytvoř si účet přes >>> tento odkaz <<< a získáš doživotní slevu na obchodní poplatky.

24 hodin od oznámení Samsungu uspořádali představitelé společnosti LG tiskovou konferenci. Šéf divize domácí zábavy, Park Hyung-se, prohlásil, že společnost LG s určitostí plánuje začlenit některé NFT funkce do svých vlajkových televizorů.

Představitelé Samsung a LG učinili výrazný krok vpřed, který by dopomohl milionům domácnostem v Jižní Koreji, poznat technologii blockchainu a NFT. Samozřejmě, objevily se i názory ze strany kritiků. Jedním z nich je i 25letý kryptoměnový investor Chung Seung-mo.

„Opravdu nevidím smysl v tom, aby byla v mé TV obchodní platforma NFT. Když je stále nepohodlné surfovat na internetu prostřednictvím tvz. inteligentní TV, nemyslím si, že nákup NFT na TV bude příjemným zážitkem.“

I na Twitteru se objevilo mnoho kritických zpráv. Jeden z uživatelů se vyjádřil:

„Jen nechápu, jaký smysl má tato strategie. Myslím tím, že pokud jste někde venku a najdete NFT, které se vám líbí, váš první instinkt vás určitě nepovede k televizi, protože je nemobilní.“

Related Posts

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....

Solana ukázala 120% pumpu, riskuje token překoupení?

Solana od nového roku vzrostla o působivých 60 %....