Na řadě je Samsung – společnost oznamuje spuštění NFT platformy v chytrých televizorech!

Share This Post

Nové příchozí chytré televizory od giganta Samsung budou mít nyní vestavěnou platformu, na které mohou uživatelé hledat, kupovat či prodávat NFT!

Samsung se rozhodl jít s dobou

Jihokorejský technologický gigant Samsung zveřejnil novou sestavu svých smart TV s integrovanou platformou, na které budou dostupné nezaměnitelné tokeny (NFT). Inteligentní televizory nové generace Samsungu vypustí do světa již letos. Dostupné budou modely jako například Micro LED, Neo QLED či Frame. Ty budou mít v sobě zabudovanou aplikaci platformy NFT, kterou bude možné využít k objevování nových „kousků“ a k nákupu či obchodování s digitálními uměleckými díly. O této novince informovala samotná společnost začátkem tohoto týdne.

Mohlo by tě zajímat: Silvestr ve virtuálním světě není žádný problém – plánuje ho Decentraland!

„S rostoucí poptávkou po nezaměnitelných tokenech (NFT) zájem o podobné platformy nebyl nikdy větší, než je právě dnes,“ uvádí jihokorejská společnost.

V roce 2022 se společnost zaměří na představení prvního průzkumníka „Smart TV NFT“ a agregátora svého digitálního trhu. Tato platforma umožní klientům vyhledávat a obchodovat NFT, aniž by „opustili svůj obývací pokoj“. Přestože momentálně není jasné, které konkrétní platformy nebo trhy s NFT budou zahrnuty, společnost Samsung tvrdí, že její inteligentní televizory nebudou zasahovat do kvality obrazu a zachovají přednastavené hodnoty tvůrce NFT.

Pokud chceš obchodovat nebo jen nakupovat kryptoměny, doporučujeme ti použít burzu Binance. Nemáš ještě účet na Binance? Vytvoř si ho nyní přes >>> slevový odkaz <<< a získáš doživotní slevu na poplatky při obchodování.

NFT boom pokračuje

Celosvětově známá společnost kromě integrace NFT do svých produktů nové generace aktivně investuje i do metaverzových projektů. Nedávno se představitelé společnosti dokonce zúčastnili investiční akce jedné metaverzové herní platformy.

Kromě společnosti Samsung nastoupili na „rozjetý NFT vlak“ i další velcí světoví hráči. V červenci 2021 se Coca-Cola zapojila do trendu NFT kvůli charitativním účelům. O měsíc později společnost VISA zakoupila nezaměnitelný token pod názvem CryptoPunk za 165.000 amerických dolarů.

Během loňského roku dominovaly v tomto prostředí zejména digitální umělecké sbírky a digitální sběratelský prodej tokenů. S nárůstem popularity stále více společností založených na NFT či metaverze získává značné částky na financování svých projektů. Blockchainové herní společnosti také získaly již více než miliardu dolarů v investicích během roku 2021.

Mohlo by tě zajímat: Jak vidí budoucnost kryptoměn šéf burzy FTX a zároveň nejbohatší člověk tohoto odvětví?

Related Posts

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....

Solana ukázala 120% pumpu, riskuje token překoupení?

Solana od nového roku vzrostla o působivých 60 %....